Až po mé smrti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zanechal po sobě dlouho skrývané písemné svědectví. Patřil mezi ty, kteří k nám pozvali sovětské tanky v roce 1968? Měl vystřídat Dubčeka v čele strany po ustavení tzv. Dělnicko-rolnické vlády? Vasil Biľak ve svých pamětech leccos naznačuje, leccos skrývá, nicméně v částech, které dopsal po roce 1989 přiznává, že byl jedním z těch, kteří požádali sovětskou stranu o pomoc, což v minulosti odmítal. V každém případě je to však mimořádě cenný dokument, který jsme v zájmu objektivity doplnili podrobnou analýzou renomovaného historika PhDr. Vladimíra Čermáka. Poněkud bizarní titul vlastně vystihuje téma. Bil’ak si totiž vymínil, že paměti mohou vyjít až po jeho smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201669/az-po-me-smrti-Iop-201669.jpg 3.29
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (1)

Včera – dne 07.07.2015 - rozhodl Vrchní soud v Praze, že vydavatelství BVD musí knihu stáhnout z prodeje a již vydané výtisky zničit. Vyhověl tak Biľakovým potomkům, kteří tvrdili, že vydavatel nemá na její vydání autorská práva. Zda se Biľakovy paměti budou moci v budoucnu zveřejnit, není jisté.

(Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/soud-naridil-znicil-bilakovy-pameti-dbh-/domaci.aspx?c=A150707_165558_domaci_pku ) (milamarus)