Akvin - Druhá tvář

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Uběhly dva roky od prvních kruhových zkoušek na čarodějné Akademii. Akvinovi je sladkých šestnáct let. Má svou lásku Trill, často vychází do ulic Attary a užívá si všech výhod studentského života v kouzelné Attarmii. Čeká ho poslední zkouška a bude mít před sebou téměř tři měsíce volna. Bude moci konečně splnit dávný slib a navštívit svého otce v Sarakeshi. Akvin je připraven, čeká na příchod zkoušejícího a pak je náhle vše jinak. Chlapec je obviněn z vraždy! Co víc, zjišťuje, že se zapletl do sítě intrik a že ve všem může hrát roli jeho dávný přítel z dětství. Akvin putuje na jih do Strážní Věže, aby podpořil tamní posádku v očekávaném útoku orků, ale hlavně aby odhalil zrádce, vrahy a vlastně všechny, kdo skrývají druhou tvář!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314590/akvin-druha-tvar-i9L-314590.jpg 53
Série

Akvin 2.

Žánr
Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Nová Forma
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Na stránkách www.Akvin.eu je k dispozici náhled více jak třetiny knihy Akvin - Druhá tvář. (Light22)


Paradoxně, oproti první knize, byla v případě Druhé tváře nejdřív vydána papírová verze knihy. Elektronická verze je naplánována na polovinu prosince 2016. (Light22)


I tato kniha byla vydána pomocí stránek Startovac.cz. V dubnu roku 2016 se 40 lidí složilo částkou 22 766 korun. (Light22)

Autor a jeho další knihy

Pavel Mareš
česká, 1987

Kniha Akvin - Druhá tvář je v

Přečtených5x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce4x
Chystám se číst2x