Skeeve - Profil

Poslat zprávu

L. S. (1991, muž) · Středočeský kraj · statistiky

Aktivní: online(poprvé: 12.09.2010)
Body:11 541(322 autorů a 595 knih)
Palce:458 za komentáře, udělené: 502

Právě čtené knihy

Vydra ze Zlaté stoky
17.12.2018
Vydra ze Zlaté stoky 1989, J. Andreska

Mein Kampf
09.10.2018
Mein Kampf 2016, A. Hitler

Kdo jsem

Bohové stojí na straně odvážných a statečných....

Jsem nadšenec a obdivovatel antiky a Evropy barbarské, stejně tak pohanských legend, jejích bohů a hrdinů. Myslím, že je důležité, aby člověk věděl, kým je a kam jeho kroky směřují.

Kelt, Bój s galskými (i germánskými) kořeny, barbar, pohan, lukostřelec a bývalý šermíř.


Jsem také člověk, pro kterého je důležité jeho soukromí. Ostatně, proto se tomu říká soukromí. Ale kdybych měl o sobě něco prozradit...

Samozřejmě, mezi mými zálibami jsou mimo jiné knihy. Želbohům, nemám tolik času, kolik bych si přál, abych se jim mohl věnovat stejně jako dříve. Ale kromě čtení, je tu ještě něco, co mě ke knihám táhne. Jejich vlastnictví. A jejich duše, pokud nějakou mají.

Občasně se věnuji i nějaké té pisálkovské činnosti. ...


Co se týká žánru sci-fi, rád se pohybuji v dystopických kulisách světa podobnému "Blade Runner", který je má srdcovka....A kde mě můžete ještě potkat, když nejsem zrovna tady na Databázi knih?


Geocaching

Steam

TwitterSekce "Bazar knih":
----------------------------
Protože mi teď v bazaru přibylo mnoho knih, rád bych dodal pár slov. Pokud budete v mém bazaru kupovat povícero knih, není problém se domluvit i na možné slevě z jejich cen. Obzvláště se to týká knih vydaných v letech 1950 - 1990.
Co se týká poštovného, i zde se můžeme domluvit. Knihy obvykle posílám doporučeně (obvykle 60 Kč), ty malé, či velmi levné zasílám nejlevnějším možným způsobem, pokud kupec chce - na jeho vlastní riziko. Jinak doporučeně, jako většinu ostatních. Samozřejmě i u ceny poštovného, pokud si objednáte více knih, nepřičítám si za další položky peníze navíc - obvyklé poštovné při více kusech v případě většího objemu je 85 Kč...
Nebojte se komunikace. V případě zájmu není problém knihu nafotit a zaslat fotografie na e-mail.
Knihy mohu předat i osobně v Praze, ale určitě si nebudu dělat den volna kvůli jedné knize za deset, či patnáct korun (děkuji za pochopení).

### Platby za knihy přijímám jak v Kč, tak i v BTC a ETH . Pro možnost platby v kryptoměně mě kontaktujte. ###
... Zbabělec je ten, kdo se bojí dělat si nepřátele.