OndřejMergl - Profil

Poslat zprávu

Ondřej Mergl (1991, muž) · Jihočeský kraj

Aktivní: včera v 22:20(poprvé: 30.12.2016)
Body:688(0 autorů a 0 knih)
Palce:517 za komentáře, udělené: 4

Právě čtené knihy

Momentálně zde nejsou knihy. V detailu konkrétní knihy tlačítkem Přidat do mých knih sem můžete knihu přidat.

Kdo jsem

"Představte si superhrdinu. Já jsem ten kluk, co o něm čte knížku."


Možná byste v mém věku řekli spíše mladý muž, ale pak se podíváte na můj YouTube kanál a rychle změníte názor, protože takové ptákoviny normálního dospělého člověka nenapadnou.


Alespoň byste předpokládali, že vystudovaný žurnalista potěší profesionálními recenzemi, jenomže místo nich dostanete fórky na hranici dobrého vkusu. Co jiného také čekat od povrchního čtenáře, který nosí z knihovny desítky knih, u nichž pak přeskakuje nudné části, jenom aby se co nejrychleji dozvěděl rozuzlení příběhu.


A podle toho vypadá i jeho hodnocení, kdy pět hvězdiček dostanou jen výjimečně skvostná díla, čtyři hvězdičky knihy, které se mu opravdu líbily, třemi hvězdičkami ocení to, co stojí za přečtení, ale v případě výtek ubere na dvě hvězdičky, zbytečným knihám přiřadí jen jednu hvězdičku a nebojí se sáhnout ani do odpadu.


Pravděpodobně už někdy dal mizerné hodnocení knize, kterou zbožňujete, tedy pokud zrovna nesdílíte jeho nadšení pro LitRPG, kouzla ve fantasy, cestování časem a vesmírem ve sci-fi, zdravé stravování a osobní rozvoj. A pokud náhodou ano, určitě se mu ozvěte, třeba tady nebo na Instagramu, ať se navzájem poznáte trochu blíže.