JaninaB. - Profil

Poslat zprávu

Janina Borovcová (1986, žena) · Praha

Aktivní: 02. listopadu v 09:28(poprvé: 04.07.2016)
Body:4(0 autorů a 0 knih)
Palce:0 za komentáře, udělené: 0

Právě čtené knihy

Momentálně zde nejsou knihy.

Kdo jsem

Jsem oficiálně už nějaký ten pátek dospělá, ale duší spíš pořád dítě, naivní snílek, chcete-li. Peru se se životem a občas netuším, jak jinak ho ještě žít, když se opět něco nevyvede.
Mám ráda především svět humanitní, kde mou největší láskou je hudba a až poté knihy. Nicméně i do exaktního světa ráda vstupuju, byť mu jen málokdy rozumím. A pak ještě zbožňuju hokej.
Leta jsem studovala český a německý jazyk včetně literatur, abych je později mohla vyučovat, nicméně do cíle jsem nikdy nedošla. Skončila jsem dobrovolně tak metr před cílovou čárou. Takže světem putuju pouze s maturitním vysvědčením o všeobecném vzdělání. Avšak láska k jazykům mi zůstala, takže kromě češtiny a němčiny jsem si život obohatila angličtinou a základy španělštiny a norštiny + sem tam slovíčko či fráze z tuctů dalších jazyků.
Ráda poznávám nové lidi, směry, názory a celkem často ráda diskutuju, i když mi to moc dobře nejde, protože dost často zjistím, že nemám pravdu a to se špatně přiznává. A protože jsem květnová a tvrdohlavosti býků rozhodně ostudu nedělám, trvá mi to přiznání cizí pravdy vždy o trošku dýl. Pokud ale pravda na druhé straně není, rvu se za tu svoji do posledního dechu.