Zpátky na RES!

recenze

Ocelová princezna (2023) 5 z 5 / vendy6619
Ocelová princezna

Tahle knížka se ke ke dostala v rámci #spoluprace Kate Valter a knihy Dobrovský a já jim za to moc děkuji! Skvělá víkendová jednohubka!
Dostáváme se do momentu po událostech z prvního dílu. Aiden chce stále ovládat Elsu, ale ta konečně pochopí, že ovládat by se nechat neměla
Skvělý! Úžasný! Po dlouhé době opravdu skvělá Redovka u které jsem si vyčistila hlavu a chtěla číst a číst. Až mě mrzelo, že knížka nemá víc stránek a víc děje. Víc Aidena, kterého jsem si díky jeho temné povaze hned zamilovala.
Poznáváme ho tady konečně i z jiné stránky než v prvním díle. Dozvíme se o něco víc.
Stejně tak i z ty Elsy. Konečně její minulost vyplouvá na povrch. A ona zjišťuje i to koho potřebuje nejvíc!
V tomhle díle se setkáváme o malinko víc i s dalšími postavami což jsem moc ráda.
Tenhle žánr mi sedí! Je to zkrátka skvělá dark-bully erotická kniha od které nesmí nikdo čekat berušky a motýlky! A stejně tak ani držení za ruce nebo pusinky.
I když popravdě ten začátek byl takový nezáživný a táhlý jakmile se to rozjelo nejde přestat číst!
A ten konec! Neskutečný. Co Rina dokáže. A jak to všechno dokáže zaobalit, že se člověk nemůže dočkat dalšího dílu!

Jedno velké doporučení! Nebudete chtít z Londýna pryč, ale zároveň se budete bát vstoupit dovnitř!