Život v reality show

recenze

L. A. Candy (2011) 4 z 5 / klarinka9974
L. A. Candy

Devatenáctiletá Jane Robertsová a její nejlepší kamarádka Scarlett se rozhodnou přestěhovat do města nejlepších klubů, skvělých kluků a návrhářů, prostě všechno po čem touží. Jeden den, při navštívení známého klubu, je osloví televizní producent, nabídne jim obsazení do své nové reality show a la Sex ve městě. Dívky nemohou uvěřit svému štěstí. Jejich vlastní show? Šaty od nejlepších návrhářů zdarma? Vstup do těch nejluxusnějších klubů v celém L. A.? Je to jejich sen a tak se rozhodnou že do toho společně půjdou. Brzy se z Jane stane VIP a má spousty nových kamarádů. Ovšem tihle kamarádi, kteří jsou pro každou divokou party, se také touží ohřát na výsluní její popularity. A to Jane donutí si uvědomit, že ve městě, kde se lidé honí za svými sny, po ní každý něco chce a nic není takové, jaké se zdá.

Kniha je dokonalý román o dospívání v Hollywoodu. Obyčejné dívky, které se přistěhovaly do Hollywoodu za novým život, objevují slávu a vše po čem touží každá mladá dívka. Jenže, být sledován každý den kamerami, které je doprovází na každou akci, do práce i do školy, pro ně začíná být nepříjemné a touží po soukromí. Kniha vám ukáže jak se žije v Hollywoodu, jak žijí slavné osobnosti a jak slavné osobnosti pomluvit v těch nejlepších časopisech.
L. A. Candy je kniha plná slávy, nejde tu vždy jenom o kluby, o jejich show ale i o jejich život, přátelství a novou lásku. Scarlett byla vždy tou dívkou, která nechtěla vztah a následovně když se poprvé opravdu zamiluje, prožíváme s ní zklamání ale i opětovanou lásku. A Jane která se zamiluje do zadaného kluka, který sám neví co by si nejvíc přál, začne přemýšlet nad tím jak před láskou utéct.
Kniha je oddechové počtení. Byla napsaná zkušeností autorky a to znamená že se snaží, co nejlépe nás dostat do děje. Kniha má ještě dva díly, po přečtení prvního dílu, jsem si půjčila druhý abych se dozvěděla jak dívky snášejí kamery, pro co se rozhodnou a jestli jsou se svým novým životem spokojené.
Knihu doporučuji, máte ji během pár dní přečtenou a po přečtení si určitě půjčíte i zbývající dva díly. Knize dávám 4 hvězdičky.