Život má vlastní plány.

recenze

Plán (2017) 5 z 5 / TerezaMondeková
Plán

,,Je jedno, jak tenkou, nebo tlustou má někdo peněženku. Všechny nás něco raní. Všichni se zamilováváme. Všichni jsme stejní. A tvoje minulost, s kým bydlíš a odkud pocházíš, na tom nezáleží. Tvoříš svoji vlastní budoucnost a já bych moc rád viděl, kam tě cesta zavede."

Sabrina Jamesová... Ostatní vrstevníci by ji popsali jako namyšlenou, uzavřenou, chladnou, ale nikdo neví, co se za tím vším skrývá. Sabrina pochází z chudé rodiny. Žije jenom se svou babičkou a nevlastním, slizkým otcem. Ale přesně ví, co chce... nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Ale i dívka jako ona občas potřebuje pocit bezpečí a něhu, i když jen na chvíli. A právě takovou chvíli měla strávit s Johnem Tuckerem.

,,Jsi pro mě ta jediná. Moje slunce vychází a zapadá s tvým úsměvem. Srdce mi bije jenom pro to tvé.“

John Tucker není jako jeho spoluhráči. Nevyžívá se ve slávě. Je to gentleman, hodný, tichý, citlivý kluk, který věří na lásku. Jeho snem není stát se profesionálním hokejistou. Touží spíše po jistotách jako je rodina a zaměstnání. Ale rozhodně nečekal, že to přijde tak brzy...

„Nikdy jsem nevěřila, že by se láska někdy stala součástí mého plánu a cílem mého života. Jsem ale ráda, že jsem si za tím cílem šla, a mám to obrovské štěstí, že jsem toho cíle i dosáhla.“

Původně to měla být jedna jediná bezvýznamná noc, ale tahle jedna noc jim naprosto změní život. Těhotenství! Na jednu stranu jsou rozhodnuti, že to spolu zvládnou, ale na druhou mají obrovský strach. Co bude dál? Zvládnou to? Jaká bude jejich budoucnost?

„Jsi pro mě ta pravá, Sabrino. Žádnou jinou nechci, jenom tebe. Kdybych kolem tebe projel na silnici? Věř mi, že bych z auta vyšrouboval svíčky, jenom abych s tebou mohl být o chvíli dýl. Jsi pro mě sakra ta pravá.“

Skvělé ukončení série. Příběh plný překvapení, romantiky, humoru, napětí a lásky. Hned vás vtáhne do děje. Nechyběl ani menší zvrat a krásný konec. Jsem ráda, že jsme se i tady setkali se všemi přáteli. Škoda, že to nemá víc dílů. Hrozně mě zajímá koho si najde Fytzi. Jeho příběh bych si ráda přečetla. A Tucker byl skvělý přítel, manžel... starostlivý, milující otec.