Musím říct, že mě knížka pohltila a už od první stránky jsem se začala těšit na Vánoce!
Bohužel mě trochu mrzí, že mi nebylo umožněno ji číst v rámci spolupráce od 1.12 do 24.12. Vám všem, kteří se na ni chystáte o adventu silně závidím, protože bych si to také chtěla užít o předVánočním čase:).
Příběh neměl chybu. Zamilovala jsem si všechny postavy a hlavně ten Vánoční New York? Dostala jsem z toho chuť si pustit nějaký romantický Vánoční film! A co mě trochu mrzí je to, že Cameron vlastně neexistuje a já ho tak v žádném filmu nikdy neuvidím. I to v podstatě Grace fakt hodně závidím.
Jediné mínus co kniha za mě má je styl otevírání kapitol. Někdy se mi to nepodařilo hezky otevřít a pár stránek si tak ošklivě roztrhla, to radši ani nechcete vidět. Některé šly otevřít hezky samy.. ale to nevadí v knihovně to bude stejně zavřené, ale i tak mi je knížky hrozně líto.
Knížka se mi v podstatě jinak, ale líbila a určitě stojí za přečtení! Takže pokud nad ní váháte určitě do ní jděte, protože příběh Grace a Camerona si rozhodně zamilujete!
5-5
Knížku jsem četla v rámci #spolupráce s @humbook_blogeri @humbook
Za knížku moc děkuji!
Dva naprosto odlišné světy, jeden vánoční večer a polibek, který změní úplně všechno. Grace má jasný plán – dostat se na medicínu a rozhodně se nezaplést s žádným klukem. Nestojí o polibky pod jmelím, svátky hodlá strávit v rodin... více
