Vstupte do světa Tryllů

recenze

Dědička (2012) / klarinka9974
Vstupte do světa Tryllů
Vstupte do světa Tryllů! Když bylo Wendy pouhých šest let, matka se ji pokusila zabít. Tvrdila jí, že je monstrum. O jedenáct let později se Wendy začíná obávat, že matka měla tehdy možná pravdu. Dochází jí, že asi není tím, kým si po celý život myslela, že je. Toto poznání jí pomáhá odhalit Finn Holmes. Finn, záhadný spolužák, zprvu Wendy jen neustále pozoruje. Něco na něm Wendy neskutečně přitahuje, ale zároveň děsí. S jeho pomocí se dozví i pravdu o sobě a svém životě: Jako miminko byla zaměněna s jiným dítětem, chlapcem. Ještě v šoku se Wendy vydá s Finnem za svou pravou matkou. Netuší ale, co ji tam čeká. Nový domov Wendy nutí nechat dosavadní život za sebou, zapomenout na školu jí problém nedělá, ale jak se vypořádá se ztrátou svého bratra a tety? Wendy se musí poprat se svým novým údělem a s tím, že ani u své pravé matky nenajde city, které celé dětství tak moc postrádala.

O knihu jsem zavadila náhodou, nevěděla jsem co mě čeká ani jestli mě kniha zaujme. Ale po chvilce čtení jsme zjistila že se od knihy nemůžu odtrhnout. Kniha je plná záhadných okamžiků, ale i kouzelného děje. Wendy si začíná uvědomovat že je na ní něco čemu nerozumí. Po přečtení tohoto dílu, jsem hned musela přečíst pokračování.

Knihu doporučuji těm kteří mají rádi knihy kouzelné, plné magie ale i lásky a rozhodování. Určitě stojí za to přečíst si všechny tři díly, protože tak by jste se nedozvěděly jak to vlastně s Wendy dopadne.

Komentáře (0)

kniha Dědička recenze