Vražedná jáma

recenze

Vražedná jáma (2022) / Karolbookworld
Vražedná jáma
Vražedná jáma je kniha , která mi po dlouhé době zamotala hlavu , kdy jsem se pořádně nemohla rozhodnout , jak ohodnotit.
Hned na začátku musím říct, že knihu jsem dostala od nakladatelsví Moba , kterému bych chtěla tímto moc poděkovat, a teď už na recenzi.

Nacházíme se zde v Sherlokovské době , na kterou mě i kniha nalákala a po této stránce je kniha skvělá, ta doba z ní vysloveně číší avytváří skvělou atmosféru . Moc se mi líbil i nápad detektiva , který řeší případy chudší společnosti a i po této stránce mě kniha nezlamala . Dalším plusem potom byla jedna ženská vedlejší postava, která vyjadřovala neskutečně dobrou energii a krásně zde zastávala nezávislou a velmi odvážnou ženu . Neskutečně mě bavila .
Prvních 100 jsem byla prostě nadšená , pak se ale bohužel začal děj táhnout a nebylo tu ani tolik zvratů, které pomalejší tempo narušily. Případ , který se tu řeší byl ze začátku opravdu výborně popsaný a měl velmi krásnou záhadnou atmosféru , ta se ale bohužel v té spoustě stranách ztratila a vytvořila se z ní spíše něco , co už chcete mít zasebou .
Upřímně mám moc ráda , když kniha má více stran , ale této to prostě neprospělo .

Celkově se mi ale líbila a ráda se v budoucnu vrátím do tohoto světa v podobě dalších dílů.
Pokud tedy máte rádi detektivky se zajímavou zápletkou a nevadí vám pomalejší tempo , pak tato kniha je přímo pro vás a věřte nebudete litovat , protože autor píše velmi dobře .
Za mě tedy krásných 3,5/5 *

Komentáře (0)

kniha Vražedná jáma recenze