Světlo nebo Tma?

recenze

Laura a dobrodružství Aventerry (2004) / pája007 (99 views)
Světlo nebo Tma?
Laura Leanderová, třináctiletá hrdinka, je narozena 13. dne 13. měsíce a jako každý, kdo přijde na svět ve znamení Třináctky, je nadaná mimořádnými schopnostmi; telekinezi, snové cesty a čtení myšlenek však musí zvládnout do zimního slunovratu, jinak nezíská pro strážce Světla kalich Osvícení.
V souboji dobra a zla čekají statečnou Lauru a s ní i čtenáře této fantasy pro celou rodinu mnohá dobrodružství, vzrušující události a překvapení.
Zvládne Laura zachránit Aventeru i svou planetu před zánikem?
Dokáže vysvobodit tatínka ze spárů Černého knížete Borborona?
To, co Laura musí dokázat rozhodně není procházka růžovým sadem, ale Laura není typ člověka který by házelflintu do žita.
Tahle dívka á v sobě spoustu kuráže a odvahy a skvělé dospěléspolečníky a výborné kamarády ale bude to stačit?
Jestli se to chcete dozvědět, přečtěte si knihu Laura a dobrodružství Avenntery!
Knize dávám 3 z 5 hvězdiček protože mě nezaujala tolik jako jié knihy, ale byla dobrá. Vřele doporučuji se podívat i na film.
Kniha je pro děti od 12 let, ale zaujme i dospělé. Určitě si přečtěte i další díly což jsou Laura a Pečeť sedmi měsíců, Laura a hádanka Stříbrné sfingy a Laura a kletba Dračích králů.
První díl mě bavil nejvíce

kniha Laura a dobrodružství Aventerry recenze