Skvělá prvota, která Vám nedá spát :)

recenze

Nahota k prodeji (2021) / sarkar93
Skvělá prvota, která Vám nedá spát :)
Pokud hledáte poutavou knizku s trochu peprnejsim obsahem našli jste správně :) Na začátku se seznámíme s hlavní postavou a prostředím, ve kterém vyrůstá. Ze školních lavic a mladíkovou pubertou pak rychle dej postoupí a hlavní hrdina resi otázky ohledně svého stavajiciho vztahu, jeho problémům a následném hledání kariéry diky nenadalemu zvratu v osobním životě. Hlavní postava se přestěhuje do velkého města a potkává zde náhodne starého známého ze svého dětství. Oba dva jsou na zcesti a resi nedostatek financí. Společně pak vymysli rizikový krok pri hledani možnosti spolupráce a hlavně možného výdělku.
Přiznám se, ze tento styl běžne nevyhledavam ale tento roman jsem přečetla jedním (zatajenym) dechem :)
Je zde podrobne popsán průběh vztahu jak fyzické tak psychické lasky a taky překvapivá volba zaměstnání našeho hrdiny, která naskýtá nejednu lechtivou zápletku!
Sice se ve knížce místy objevuje par gramatických chyb, ale i mistr tesař se někdy utne a myslim si, ze muzu autora jen pochválit vzhledem k tomu, ze je to jeho vůbec první dílo :)
Knizku jsem přečetla během par dni od jejího obdržení a následně jsem ji ihned pujcila kamarádce, ktera je z příběhu také nadsena :)
Kdyby vyšlo pokračování určitě po něm sahnu. Muzu vřele doporučit! Neváhejte a společně se mnou podpořte začínajícího autora ve dnešní nelehké dobe :-)

kniha Nahota k prodeji recenze

alekis

Co to je za slovo PRVOTA??

Chyby v textu - škoda slov.

Metla

Odhlédněme od faktu, že nejsem cílová skupina, ovšem při srovnání obou obsahů, pardon, "recenze" s "anotací" knihy mě napadá, zda to nepsala jedna a ta samá osoba. Stylistika slabá a množství chyb ostudné.

Naias

Nemohlo by to vrelé odporúčanie obsahovať menej chýb? Takto naštylizované skôr odrádza. A tiež by sa hodilo, keby bolo obšírnejšie. Ak nerátam popis deja, zostávajú v podstate dve vety, ktoré niečo o knihe prezradia. Naozaj mimoriadne málo na recenziu.