Šikovný a praktický diár

recenze

Fitness diár® 2018 (2017) 5 z 5 / Lucia007
Fitness diár® 2018

Asi by sme si mali všetci častejšie hovoriť - Cítim sa úžasne každučký deň! No občas máme chuť zostať v posteli aj celý deň, len tak leňošiť, nikam sa neponáhľať a čítať si, maškrtiť, počúvať hudbu:-)
Je preto dobré, keď vás niekto naštartuje, nakopne a dodá energiu. Tento nový Fitness diár na rok 2018 je na to ako stvorený.
Jedinečný a originálny diár, do ktorého si zapíšete nielen bežné povinnosti, ale aj pokroky na ceste za zdravím, krásou a sebaláskou.

Už tretí rok za sebou vytvoril Fitshaker skvelý Fitness diár 2018, ktorý doteraz pomohol tisíckam žien schudnúť, zdravšie žiť a splniť si sny. Tento rok je vo vylepšenej verzii a s nádhernou grafikou.

Vo Fitness diári 2018 toho nájdete mnoho, ale mňa najviac oslovili zdravé tipy a rady. Napríklad 4 zlaté pravidlá vyváženého stravovania, ako dosiahnuť kocky na bruchu, ako správne sedieť, ako sa naučiť vstať na prvé zvonenie budíka a užitočné informácie o sezónnom ovocí, zelenine či iných potravinách.
Dobré sú vyznačené dni vhodné na odľahčenie jedálnička, dni vhodné na masáž či dokonca dni, keď sa neodporúča piť káva a pod.
Už som vyskúšala niekoľko zdravých receptov od výživových poradcov či známych foodblogerov jednoduché a zároveň chutné (napr. na musli tyčinky, makové sušienky, parížske rožteky, brokolicové muffiny či parmezánové tyčinky).
Na úrdonú pôdu padli aj inšpiratívne citáty fitnes trénerov či známych ľudí na nakopnutie sa a povzbudenie. A tiež výzvy na každý mesiac - na posilnenie fyzických i duševných schopností (napr. na praktizovanie rannej rozcvičky, na cvik podporujúci detox, zdravý chrbát či rozvíjanie sebalásky…)

Šikovný, praktický a zaujímavý, informáciami nabitý diár pre pravidelný pohyb, väčšiu pohodu a lepšiu náladu :-)

monushka
22.11.2017

Na tento diar jsem zvedava, najdu ho pod vanocnim stromkem :) Na letosni rok jsem mela take diar s poradnou davkou fitness motivace, ale na nasledujici rok se mi zalibil tento. Dekuji za recenzi, tesim se na nej jeste vice ;)