RC: Učiněná katastrofa

recenze

Učiněná katastrofa (2014) / KatnissLavender
RC: Učiněná katastrofa
Musím přiznat, že ke čtení této série mě přiměly nádherné obálky! No řekněte, kdo by neměl rád motýly? Šla jsem do toho a vůbec jsem netušila o čem kniha bude. Moje fantazie vibrovala spíš někde u romantiky až thrilleru, spíše pro věkovou hranici kolem třiceti. Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že se dostávám do prostředí vysoké školy ( mé oblíbené - ale jen v knihách! ).

Dalším překvapením, způsobeným nepřečtenou anotací bylo, že druhý díl není, jak jsem si myslela a přála, pokračováním toho prvního, nýbrž úplně stejný příběh, tentokrát z pohledu Travise.

Zklamaná jsem ale rozhodně nebyla. V Krásné katastrofě, kde příběh vyprávěla Abby se Travis chvílemi jevil jako vyšinutý magor a pořád jsem si říkala, kdy to vypukne, kdy začne stalking, vyhrožování a podobné, mně docela nepříjenmé jednání. Četla jsem se sevřeným žaludkem a naštěstí jsem se nedočkala. Zajímalo mě tedy, jak to bude vypadat z Travisova pohledu. Jestli to bude taky tak znepokojující, nebo naopak...

Příběh je psaný svižně a čtivě, opravdu mě bavil, ale přiznávám, že číst téměř to samé dvakrát po sobě, i když z jiného úhlu pohledu, je chvílemi docela nuda. Bavily mě ty pasáže kdy byl Travis mimo Abby, tudíž něco nového. Trochu mě mrzí, že nebyly lépe vykreslené charaktery postav a jejich utváření v minulosti, ale to bych toho už chtěla asi opravdu moc!

Ovšem epilog, ten mi udělal velikou radost! Konečně jsem se dočkala vytouženého pokračování a vím, jak to s Abby a Travisem bude dál! Nic neprozradím... snad jen to, že jsem spokojená!


Celkově mě Jamie potěšila a jsem ráda, že jsem si její dílo přečetla. Doporučuji každému, kdo má rád romantiku, lásku až za hrob a šťastné konce...

Celkové hodnocení: 68%

PS: Více recenzí najdete na mém blogu katcinabibliotheka.blogspot.cz

Komentáře (0)

kniha Učiněná katastrofa recenze