Raketový specialista ve vlastní šťávě

recenze

Hledání dokonalé lásky (2015) / Bolkonská
Hledání dokonalé lásky

Recenze na knihy tohoto žánru obvykle otevírám prohlášením, že tento žánr běžně nečtu, ale už asi nemá smysl předstírat. Čtu.

A tím, že Probstovou považuji za absolutní jedničku, už se taky netajím. Přestože mě první díl této volné série rozhodně bavil víc, ani druhý není k zahození a na třetí už se třesu.

Raketový specialista Nate, jinak úplně nemožný, nepraktický ňouma, si za pomoci seznamovací agentury hledá manželku. Kennedy, jedna z majitelek této agentury, to bere jako výzvu. Takhle zoufalý případ ještě neviděla.

Složil své dlouhé, svalnaté tělo do křesla. Pokusil se opřít si kotník jedné nohy o koleno, ale praštil se o stůl, takže ji vrátil na podlahu, kde s ní šoupal jako školáček v první třídě. „Chtěl bych se na něco zeptat.“

Kennedy dělá, co může, aby z larvy vydolovala motýla. Nate se brání. Nebo tedy souhlasí, že by měl zajít ke kadeřníkovi, ale obočí si vytrhat nenechá. Považte! Zaslouží si muž se srostlým obočím lásku? Nevím.

Na některých místech jsem si představovala Probstovou s několika stejně potrhlými ženami u desáté sklenky míchaného drinku, jak mezi sebou jen tak střílejí co nejulítlejší nápad. Nejulítlejší nápad vyhrává a dostane se do knížky. Ty, poslyš, a co kdyby mu ty seznamovací agentky nasadily elektrický obojek? Jo!

Kroutíte hlavou, ale čtete dál, to zas ne že ne.

Čas od času jste odměněni typicky probstovským postřehem:

Dobré kamarádky jsou tou nejlepší náplastí na všechny rány, jež člověku život uštědří. Kdo vůbec potřebuje muže? Kromě orgasmu to s nimi jde rychle do háje.

V závěru už jsem se cele odevzdala příběhu a vnitřním hlasem volala na hrdinku, nechoď tam, ty krávo, s Connorem se vůbec nebav, jdi za Natem a Connora zpracuješ dodatečně! Kdepak, jasně, že šla za Connorem, a ten ji taky poslal doprdele. Na pár vteřin jsem se lekla, že tento díl snad nebude mít happyend!

Otevřený zůstává případ Genevieve. Nepatří do hlavní trojky, ale očividně je zaseknutá v nešťastném vztahu, takže co? Bude bonusová novela? Uvidíme.

Jo jinak sexu, různých stříkajících i tekoucích šťáv, vzdechů a vrcholů je v knize zase požehnaně (Bože, použít výraz požehnaně v takovém kontextu, že mě netrefil blesk), takže komu to překáží, ruce pryč.

Mně to překáží, ale stejně je to zábavná a romantická knížka, a třeba zrovna ta scéna krmení (nenacházím lepší popis) je velmi smyslná, a je to trash, ale stejně mě to baví. Jděte do toho.

Samira
27.03.2016

Hodně povedená recenze!

Aracely
24.03.2016

Zajímavá a dost upřímná recenze :-D Ale proč ne , originální to vskutku je. Na knihy od této autorky už se moc těším!