Příjemné a nesmírně přesné

recenze

Andělské modlitby (2017) / RenataP
Příjemné a nesmírně přesné
Karty, které mne zaujaly tím, že jejich autorem je jasnovidec, který se svému poslání věnuje už od šestnácti let. Mladá generace? Hořela jsem zvědavostí, jaký bude, jaká bude jeho tvorba, jak pojme tak často profláknuté téma výkladových karet. Andělé, modlitby, afirmace, sdělení...

Sada karet je přímá a moderně pojatá, to se musí nechat. Báječné je, že text je i na kartách, což vám dá možnost si ihned pod svým výkladem představit konkrétní informace. Ilustrace jsou totiž hodně zaměřeny na osobnosti, anděly a pro tvrdého realistu mohou být matoucí, nebo neprůhledné, takže jsem moc ráda využila toho, co je psáno pod kartami a pro orientaci mi to bohatě stačilo.

A ještě víc!
Protože karty mi přišly celkově velice přesné. Používala jsem je v desítkách výkladů, brala jsem je pro osobní výklady, i pro měsíční, zaměřené tématicky, a vždycky byly v naprostém souladu s tarotem, nebo odhalily zvláštní a nečekané souvislosti.
Skvělé jsou v kombinacích s jinými sadami, ale i v řadě, kterou si vytáhnete sami. Dvě tři karty a před očima se vám rozvíjí velezajímavý příběh s ještě zajímavějším poselstvím.

Za mě - dobré!
Rozhodně inspirující...

Komentáře (0)

kniha Andělské modlitby recenze