Příběh, na který jen tak nezapomenete!

recenze

Byla jsem tu (2016) / Kokesar13
Příběh, na který jen tak nezapomenete!
S lítostí vám oznamuji, že jsem si musela vzít život. K tomuto rozhodnutí jsem dospěla po delší době a byla to pouze moje volba. Vím, že vám tím způsobím bolest, a za to se omlouvám, ale pochopte prosím, že jsem musela ukončit vlastní trápení. S vámi to nemá nic společného, jde jen o mě. Není to vaše vina.
Meg


Všechno to začalo pro Cody právě tímto e-mailem, který jí navždy změnil život. Její kamarádka Meg spáchala sebevraždu a Cody od té doby trápí jediná otázka. Proč se jí nesvěřila?

Zavolala jsem Meg, a když nebrala telefon, vyťukala jsem číslo jejích rodičů.
"Přišel vám Megin e-mail?" zeptala jsem se.
"Jaký e-mail?"


Cody se vrhá do velkého pátrání po opravdové příčině Meginy sebevraždy a postupně přichází na děsivé detaily. Začne zjišťovat, jak moc toho o své údajně nejlepší kamarádce neví a svědomí ji tíží víc a víc. Při tomto pátrání se seznámí s Benem, o kterém se ukáže, že má toho s Meg společného víc než dost...
Je vše úplně jinak, než se zdá?

Od knihy jsem se nemohla celé dva dny odtrhnout! :-) Autorka perfektně vystihla všechny pocity hlavní hrdinky, děj mě zaujal a Cody i Ben mě bavili. Po přečtení nejsem smutná, ale nahlížím na svůj život z úplně jiné perspektivy. Na knihu budete myslet ještě dlouho po přečtení! Je to velmi silné téma a jeho zpracování je velmi čtivé.
Na závěr musím pochválit velmi vydařený konec, ze kterého až mrazí...

Byla jsem tu - věta, která nás provází celým příběhem. A na kterou jen tak nezapomenu...

Vřele doporučuji! Skvělý příběh plný emocí! :-)

Komentáře (0)

kniha Byla jsem tu recenze