Přečteno: Tunel kostí

recenze

Tunel kostí (2021) / knihomolka239
Přečteno: Tunel kostí
Stejně jako v prvním díle, i zde je hlavní postavou Cassidy Blakeová. Tentokrát se se svými rodiči vydává do Paříže, kde se natáčí další epizody seriálu o nejstrašidelnějších místech na světě. A to i přesto, jak romanticky Paříž působí. V podzemí se ale skrývá nebezpečí - Cassidy probudí poltergeista a zjišťuje, že ho nedokáže jen tak odvolat. Její dosavadní schopnosti nestačí a nezbývá než co nejrychleji přijít na to, jak ho poslat zpět do podzemí.

Předchozí knihu jsem chválila a u druhého dílu v tom budu pokračovat. Moc se mi líbí, jakým způsobem autorka zpracovává téma světa duchů. V předchozím díle to byli "obyčejní" duchové, tentokrát poltergeist, který je poměrně specifický. Z příběhu se dozvídáme, v čem je takový druh ducha jiný, jak se chová a proč tomu tak je. Je skvělé, že autorka rozšiřuje téma a nedrží se pouze u obyčejných duchů. Knize to tak dodá na zajímavosti a těším se, co se bude dít v dalším díle!

Cass jsem si oblíbila ještě víc, než v prvním díle. Sledujeme, jak se posouvá a získává nové a nové znalosti, zároveň máme další prostor pro to si ji oblíbit. Autorka napsala opravdu sympatickou hlavní hrdinku a já si nemám na co stěžovat.

Jestli se vám první díl líbil, mohu vám slíbit, že druhý je stejně parádní a rozhodně stojí za přečtení!

Za poskytnutí knihy k recenzi děkuji nakladatelství #Booklab!

Komentáře (0)

kniha Tunel kostí recenze