Oddychovka co vás nepustí

recenze

Namazaným dolů (2020) / ninca91
Oddychovka co vás nepustí
Valentýna je mladá herečka, teda aspoň si tak říka, snaží se prorazit na divadelní scéně a zároveň najít prince svých snů. Ani jedna z těchto úloh není snadná nebo jednoduchá. I herečky musí platit své účty a tak se Valentýna rozhodne pro vedlejší brigádu. V životě mladé slečny se objeví její dávná láska z mládí a zároveň krásný Holanďan hostující v jejich divadle. Mladá Valentýna se snaží skloubit práci i zábavu a dostat svůj život tak říkajíc do správných kolejí. V tom ji pomáhá nejen její máma ale i její dlouholetá kamarádka Alice. Alice se snaží dostat Valentýnu takzvaně 'pod čepec' (v dnešní době už by se snad dalo říct pod deku) a podporuje ji ať už dobrovolně nebo jen prostě z kamarádství ve všem co dělá. Jako správná kamarádka sice ne vždy rozumí jejím rozhodnutí a občas s nimi ani nesouhlasí, ale od toho přece kamarádky jsou. Jak to tak v životě bývá, když to vypadá že je vše v pořádku objeví se nejeden zádrhel a překážka. Valentýna si s tím ovšem poradí jak jen nejlíp umí a nás nejednou dožene k hlasitému smíchu. Pokud hledáte knihu na dlouhé letní nebo zimní večery u svíčky, bude Valentýna vaším správným společníkem. V této komedii se určitě každá z nás najde. Je to velmi oddychové a odpočinkové čtení, které by nemělo chybět v knihovně žádné z nás.

kniha Namazaným dolů recenze

Aracely
24.09.2020

Krásná recenze. A má kniha happyend? Je tam ten příběh uzavřený nebo je otevřený konec a budeme čekat na další díl ?

Děkuji :-).