Očarovaná

recenze

Očarovaná (2014) / Randy
Očarovaná

Nejprve jedna rada pro všechny, kteří uvažujete o této knize: Pokud si chcete „Očarovanou“ naplno užít, zapomeňte, že jste kdy četli nějakou sérii Crossfire, nemějte žádná očekávání a hlavně neporovnávejte.
„Očarovaná“ je kniha, jejíž děj se odehrává ve světě plném kouzel a nadpřirozena. Je to kniha plná erotiky, kde hlavní hrdinka Victoria, jejíž druhou přirozeností je podoba kočky, touží pomstít smrt svého partnera. Díky svým schopnostem, kterými vládne, se stává nebezpečnou pro Nejvyšší radu, která se rozhodne učinit jejím snahám o pomstu konec. Určí jednoho z nejmocnějších lovců, Maxe Westina, který dostane za úkol Victorii zkrotit. A nastane to, co by asi každá čtenářka čekala. Mezi oběma začne boj o ovládnutí, který je okořeněný silnou chemií, která mezi Victorií a Maxem vládne. A zbraně, které oba používají, rozhodně nepatří mezi ty tradiční. Victoria a Max svádějí jeden druhého a je otázkou času, kdo podlehne a koho erotické hrátky přemůžou.
Když jsem knihu začala číst, zpočátku jsem byla zklamaná, protože jsem čekala styl podobný Crossfire. Ale pak jsem se snažila podívat na celý děj naprosto nezaujatě a musím říct, že „Očarovaná“ má svoje kouzlo. A pokud jí budete číst v blízkosti vašeho přítele, mohu vás ujistit, že díky velkému množství erotických scén se vám doba čtení značně prodlouží :-)