Návrat na Panství Daringham Hall

recenze

Návrat (2016) / LucyEcstasy (153 views)
Návrat na Panství Daringham Hall
Tato kniha je třetí pokračování děje na panství Daringham Hall. Vypráví nám o lásce mezi Kate, Benem a panstvím. Ben se pokouší panství uvést do chodu, aby nemusel být prodán. Povede se mu to však? Jeho pokusy navíc kritizují ve vesnici a na Bena je vyvíjen čím dál větší nátlak, dokonce je i obviněn, že vše dělá jen proto, aby ho mohl prodat za víc peněz. Ustojí to nebo se vrátí do svého milovaného New Yorku? Skřípe to i mezi rodinou, neboť Olivia nechce pořád pochopit, že Daringham Hall má Ben a ne David, navíc skrývá něco, co by měla konečně říci. Jak to nakonec dopadne s Daringham Hallem?

Stránky knihy obaluje nádherným květinovým vzhledem obálka, která mne nadchla od prvního okamžiku, co jsem knihu viděla. Poté mi přišla a vyrazila mi dech, tak nádhernou obálku ještě v knihovně nemám. Růže vynikají na zeleném pozadí s kombinací žluté zadní strany.

Než jsem si znovu obnovila, kdo je kým a jaké rodinné vztahy mezi sebou postavy mají, tak jsem se trochu ztrácela, ale po nějaké té třicáté stránce to bylo už dobré. Mám ráda všechny postavy z této trilogie a žádné bych nic nevytkla. Akorát Bena mi bylo trochu líto, jak si vesnice neuvědomovala, co dělá pro Camdenovy i pro Kate.

Délka kapitol se střídá, jak krátké tak dlouhé, ale to vůbec nevadí, protože kniha se čte opravdu rychle. Začala jsem ji číst ve dvě odpoledne a v devět večer už byla přečtena. Příběh vás naprosto pohltí a vtáhne do děje, jako byste tam byli s nimi a prožívali každý den, každou chvíli.

Knihu hodnotím plným počtem hvězdiček. Ikdyž romány moc nečtu, protože srdcem jsem pro detektivní příběhy a thrillery, tato kniha si to zaslouží. Vřele všem doporučuji.

kniha Návrat recenze

LucyEcstasy také napsala

Lovec čarodějnicČarodějnice v Yorku?
StvůryStvůry