Nádherně motivační kniha

recenze

Pohádky mého života (2017) / Adam44
Nádherně motivační kniha
„Kniha mě ohromila. Nevěřil bych, že kniha pohádek mě dokáže pohltit stejně jako detektivka a že mi současně dá i tolik zajímavých postřehů, ze kterých od té doby velmi často čerpám ve vlastním životě. Přál bych si, aby se tato kniha dostala do rukou co nejvíce čtenářek a čtenářů, protože jsem si jistý, že v některé její části se najde snad každý z nás a může nám pomoci najít správnou cestu…
Autorka v ní popisuje své životní zkušenosti a lekce, které s pokorou chápe jako příležitosti k růstu a svobodě. Dějově je linie pestrá a poutavá, překvapující je upřímnost a otevřenost. Tolik příběhů a životních rozhodnutí, zvratů u jednoho člověka…
Kniha Vám přinese zamyšlení nad smyslem života v kterémkoli jeho okamžiku. Má určitě i detektivní náboj, zajímá vás, co se ještě bude dít a co s tím Annie udělá. Člověk zkrátka musí držet Annie palce při překonávání složitých a mnohdy bolestných životních peripetií.
Teprve po mnoha trápeních dochází k úžasnému poznání, že největším dobrodružstvím života je stát se sama sebou a využít naplno všech svých schopností. Knížkou prostupuje vděčnost a láska k životu, je velmi čtivá.
Pohádky mého života je další z motivačních knih, které dokážou oslovit. V mnohých případech se sami naleznete a zamyslíte, jak byste třeba danou situaci řešili a chápali vy. Chtě nechtě ve vás probudí nějaký duchovnější rozměr, než běžně zažíváte a záleží jen na vás, jak dlouho si jej v sobě udržíte."

Komentáře (0)

kniha Pohádky mého života recenze