Nadčasová kniha

recenze

Ozdravení těla i ducha (2015) / RenataP
Nadčasová kniha
Víte, jak na člověka působí hudba? Ve své nové knize ji Josef Schrötter považuje za jednu z dobrých léčebných metod.
„Hudba, která působí na člověka emocionálně, ho může léčit, ale i poškodit. Rytmus a melodie mohou vyvolat v lidském těle určité fyziologické změny, nejrychleji a nejsilněji reaguje na hudbu cévní a srdeční systém – při pomalých melodiích se tep zpomaluje, při rychlých se naopak zrychluje. Zvukem můžeme regulovat také tělesnou teplotu.“

Podobně působí také vůně, barvy, léčivé obrázky, symboly (například spirály)…. A samozřejmě bylinky, úprava jídla, cviky, jóga apod. Je neuvěřitelné, kolik se nám toho nabízí. No a vidíte, i kočky jsou léčivé!

„Kočky nepředou jen tak, není to ani nějaké jejich zpívání. Kočky předou, když jsou u člověka nebo na nějakém místě. Předení, to jsou především vibrace. Jako by jimi nasávaly negativní energii z našeho těla a „likvidovaly“ jí. Bylo zjištěno, že všechny kočky, bez výjimky rasy, pohlaví, věku nebo velikosti, předou na stejné frekvenci – 24 cyklů za minutu. Kočka si na vás lehne a začne příst. Vaše dýchání, krevní oběh, svaly, začnou postupně rezonovat souhlasně s kočičími vibracemi, harmonizují se a vy se uvolňujete. Kočka si sama určí, kolik času s vámi musí strávit. Mnohdy přitom ještě tlape na „poškozeném“ místě předními tlapkami. Tam, kde kočka byla, mizí narušení a díry v biologickém poli (energetickém obalu). Stejně jako s člověkem to funguje i s místy. Kočky velice přesně určí, kde jsou geopatogenní zóny, protože je vyhledávají, aby v nich mohly zalehnout a odpočívat.“

A to je jen jedno téma, které mne zaujalo. Autor velmi zručně nahustil do poměrně malého rozsahu obrovské množství informací. Od bylinek, jídla, po alternativní způsoby léčení, jóga, spirály, znaky, energetické působení, barvy, vůně… naprosto všechno.

Dívá se na život a zdraví člověka komplexně tak, jako to umí asi jen psychotronik. I v tom obrovském množství praktických informací si zachovává nadhled, humor a hravost, díky které si tuto knihu přečtete od začátku do konce a pročtete si i ty zdravotní problémy, které nemáte! No a pak se ke knize rádi vrátíte, když budete něco potřebovat.

Něco mezi babiččiným herbářem a moderním léčitelským manuálem. Od všeho trochu, od všeho základ a především přetrvávající pocit, že s touto knihou můžete pochopit princip fungování lidského těla i duše.

O autorovi:

Ing. Josef Schrötter se v oblasti psychotroniky, alternativní medicíny a léčitelství pohybuje desítky let. Patří mezi přední české psychotroniky a zaměřuje se především na energetickou terapii a lokalizaci patogenních energií. Provedl řadu experimentů s prokázanými výsledky, které byly publikovány v měsíčníku Regenerace, s nímž pravidelně spolupracuje. Je autorem knih Cesty do třetího rozměru s léčivými obrázky, Studánka zdraví a léčivé 3D mandaly a Praktický Su-Jok.

Vydalo nakladatelství Eminent, www.eminent.cz , 2015
zdroj: Renata Petříčková, ostrovnih.cz

Komentáře (0)

kniha Ozdravení těla i ducha recenze