,,Nabíječ a Růžová Košilka“ naposledy!

recenze

Poslední výkřik (2016) / Aracely
,,Nabíječ a Růžová Košilka“  naposledy!
Byla jsem velmi zvědavá na uzavření celé série. A řekla jsem si, že závěr si recenzi zaslouží, i když bude těžké něco neprozradit... Kniha je to opravdu tenká, spíš taková novela. Jak ráda říkávám, byla to sice jednohubka, ale sladká!

A máme tady: Vyvrcholení příběhu Nabíječe a Roštěnky.

Caroline a Simona znají čtenáři z velmi úspěšného Nabíječe. Pak následovala Roštěnka a další díly... Hřebec a Samec se mi líbily dost, Hřebec asi o trošku víc. Následoval Samec a konečně Poslední Výkřik, kde jsou zpět naši oblíbenci, na které jsem se tolik těšila :-).

Caroline patří mezi špičku ve svém oboru. Dělá interiérovou designérku v San Franciscu, ale i přes své pracovní povinnosti si najde čas na svého Nabíječe a na přátele. Simon omezil své cesty do zahraničí, aby se mohl věnovat své Roštěnce.
Dalším krokem by se logicky zdála svatba, ale je to, to pravé i pro tenhle netradiční pár?

Když ale nehoda na focení v jihovýchodní Asii přinese Caroline ten nejděsivější telefonát, který si kdy mohla představit, musí si položit otázku, zda ,,dokud nás smrt nerozdělí“ není něco víc, než jen fráze...
Najednou ji dojde spousta věcí a jedna z těch věcí je, že i konvence mají něco do sebe...

Samozřejmě v příběhu nesmí chybět Mimi a Sophie se svými drahými polovičkami - Ryanem a Neilem. A objeví se zde také Vivian a Clark z Hřebce a Chloe a Lucas ze Samce. Kdo bude pozorný, tak mu neunikne ani zmínka o Zrzce - Grace Sharidanové.

Tento díl je hodně o přátelství a pak taky o lásce. Je to tak krátké, že opravdu nemohu a ani nechci něco vyzradit. A proto, to bude kratší recenze než jste u mně zvyklí :-).

Smíchejte sklenku erotiky se spoustou smíchu a troškou nahoty, ochuťte kapkou exotického prostředí, přidejte růžovou košilku se sexy nabíječem a kocourem Clivem na závěr a máte Poslední Výkřik!

Nádherné zakončení celé série. Taková třešnička na dortu. Opravdu sladký závěr. Chvíli nebude nouze o napětí, ale všechno dobře dopadne. A já už se nemůžu dočkat na další autorčiny knihy!

Noc hvězdami zářivá.
Dáma bíle oděná.
Hruď obavou sevřená.
Tohle je začátek konce jednoho zamilovaného příběhu, ve kterém jsou dívky krásné, muži pohlední a kočky rockové hvězdy. Příběhu, kde přátelství trvá a vztahy zrají, sukně se zvedají, emoce balancují a každý si přijde na svůj šťastný konec... A nebo ne?
Záběr na šťastné páry. Záběr na lásku na celý život. Záběr na kapli.
Náš příběh končí takhle.
Náš příběh končí takhle.
Náš příběh končí takhle.
Žádným kňouráním, nýbrž bušením.
Str ~ 9


Doporučuji k přečtení!!!
Pro ty, kteří četli Nabíječe a Roštěnku, je to dokonce povinnost :-)!

Komentáře (4)

kniha Poslední výkřik recenze

Aracely
16.06.2016

mac.martina: Moc Děkuji za pochvalu :-). Souhlasím, je to úžasná kniha :-).

Aracely
16.06.2016

daniel1313: Tenhle díl je uzavření celé série a mě se to líbilo, všechny knihy od této autorky. Nicméně nikomu ty knihy nevnucuji...

mac.martina
16.06.2016

Skvělá recenze a musím s ní jedině souhlasit :-)
já četla celou sérii a moc se mi líbila a tahle knížka byla jako závěr úžasná... :D :D :D

daniel1313
16.06.2016

Já četl prvý díl a připadalo mi to dost uhozené , úplně vytržené z kontextu života .
Život je o něčem jiném ! Možná se tak žije v té zlaté Emerice ! Ale , že se mi to vůbec nelíbilo bude asi věkem ! Kdo chce ať čte ...