Moje sladká, Marianne...

recenze Dokonalá vášeň (2014)

Moje sladká, Marianne...
Marianne je... neobyčejná. Není jako ostatní ženy. Na první pohled nádherná a křehká žena, ale když ji poznáte blíže je tajemná a odtažitá..., ale pořád nádherná.

Marianne nemá dobrý život. Její maminka umřela, když byla malá a její otec se dal na alkohol a nasekal dluhy. Marianne jenom čekala, až přijde dopis od exekutora. Buď zaplatí, nebo půjdou do vězení. Marianne je v koncích, ale pak se nabídne řešení všech problémů.

Darius jí nabídne nabídku k sňatku. Marianne ví, že by nebyla dobrou manželkou pro žádného muže... vlastně si to ani nezaslouží. Ale nemá na výběr. Buď přijme nabídku k sňatku a zachrání sebe a svého otce, nebo bude žít ve vězení. Po chvilce uvažování a přemýšlení se rozhodne, že nabídku k sňatku přijme. Darius je krásný, pohledný a bohatý. Bude o ni a jejího otce dobře postaráno.

Darius si Marianne pamatuje jako malou holčičku a jako dospívající dívku. Už tehdy mu připadala krásná a on ji chtěl. Proto odjel z města s nadějí, že na ni zapomene. Nezapomněl. Když se vrátil a úplnou náhodou uviděl ženu na pobřeží, jak se dívá na oceán a vítr jí čechrá vlasy... věděl, že je to ona. Vyrostla v nádhernou ženu a chce ji za manželku. Chce ji mít po svém boku, dotýkat se jí, mluvit s ní, chce ji vlastnit, ale hlavně... chce ji mít ve své posteli.

Darius ví, že její otec nasekal dluhy. A to taky perfektně zapadá do jeho plánů, jak získat Mariane za manželku. Darius je už měsíce věřitelem jejího otce. To on k nim domů pošle exekutory a další krok je jasný. Požádat Marian o ruku. Darius ví, že i když se Marianne brání, tak jeho žádost nakonec přijme.

Darius tráví s Marianne čím dál více času a cítí z ní, že je ráda, když ji ovládá, když jí říká, co by chtěla, co by měla dělat a jemu to vyhovuje, Darius je rád dominantní. Ale zároveň cítí, že před ním Marianne něco skrývá. Něco, co jí tíží na duši, něco kvůli čemu má noční můry... Darius bude tím, kdo to tajemství zjistí.

Malá ukázka:
Celou tu dobu…
Marianne nemohla být jeho odhalením překvapenější. Jak to že už ji obdivuje tak dlouho?
„Darie, neměla jsem ani ponětí.“ Těžko se jí věřilo tomu, co jí říkal.
Zavrtěla odmítavě hlavou. „Pořád nechápu, proč máš o mne takový zájem.“
„Tak jsem opustil Somerset. Roky míjely, a zatímco ty jsi vyrůstala, já se na tebe pokoušel zapomenout. Pokoušel, ale neuspěl jsem.“ Usmál se a palcem ji pohladil pod okem. „Nemohl jsem na tebe zapomenout, nebylo to možné,“ řekl něžně a probodával ji pohledem.
„Já… já…“
Přitiskl jí dva prsty na rty. „Nemusíš nic říkat, Marianne. Jen chci, abys to věděla, to je vše.“ Rozzářil se a dodal: „Mám pro tebe dárek.“
„Další dárek? Dáváš mi toho tolik, Darie.“
„Chci ti dávat dárky, Marianne. Těší mě, když je pro tebe mohu vybírat.“
„Já nemám nic, co bych ti mohla dát,“ řekla mu posmutněle.
„Mýlíš se. Dáváš mi sebe - to je vše, co chci.“ Přikývl, aby ji ujistil.
„Pojď sem.“ Otočil ji, takže se mu zády opírala o hruď. Odhrnul jí vlasy a přitiskl rty na krk. „Mé oblíbené místo. Miluju, když tě tady vzadu na krku mohu líbat.“
Jeho teplá pokožka a mužská vůně, váha jeho těla, které se o ni opíralo, to vše bylo velmi příjemné. Držel ji pevně, doslova ji uvěznil ve svém objetí. Cítila, jak dole v rozkroku tvrdne, k jejímu zadečku se tisklo jako ocel pevné, ztopořené mužství. Tak silné a tak žádoucí. Marianne pochopila, že po ní Darius touží, ale že ji také z jakéhosi důvodu potřebuje. Potřebuje, aby byla něžná a poddajná. A poslušná. Potřeboval, aby byla přístavem, kde by našel svůj klid. Kdyby nad tím příliš přemýšlela, nejspíš by si kvůli tomu začala dělat starosti. Tak to nedělala. Odsunula tu myšlenku pryč z hlavy. Co když ho zklame? Stejně jako…
„Cítíš mě?“
„A-ano.“
Ach, ano, cítím tě.
„To je kvůli tobě, Marianne. Ty jsi mi to způsobila. Ztvrdl jsem, protože tě chci.“ Přejel jí rty po krku. „Zatlač proti mně. Přitiskni své tělo k mému. Chceš to udělat!“ Přitáhl si ji k sobě ještě pevněji, zatlačil nahoru, pomalu k ní tiskl svou erekci a celou dobu ji líbal na krku. „Činíš mě velmi šťastným, Marianne. Jsi tak sladká, voníš jako
fialky. Takhle jsi naprosto dokonalá.“

Řekla jsem si, že když mě nezklamala série Aféra Blackstone, tak mě nezklame ani tahle. A doufala jsem správně. Kniha je skvělá. Úžasně napsaná, jednoduchá, nenáročná, originální, romantická... Kniha se mi hodně líbí. Jednu chvíli jsem se smála... další brečela. Hltala jsem stránku po stránce. Tahle autorka rozhodně umí napsat knihu a zaujmout čtenáře.

Raine Miller je úžasná spisovatelka, která píše skvělé erotické romány. Jako první jsem četla Aféra Blackstone, která doteď patří mezi mé oblíbené série, ke kterým se ráda vracím. Pak jsem se musela vrhnout i na další knihy. Její knihy sou úžasně napsané, promyšlené... každá její kniha je plná emocí, romantiky, překvapení, ale i originality. Vždy vymyslí nový příběh, který vás hned zaujme.

autor: TerezaMondeková · 12. srpna v 17:33 · přečteno 59x

kniha Dokonalá vášeň recenze