Lydia - ďábel v ženském těle

recenze

V úkrytu (2018) / knihamouder
Lydia - ďábel v ženském těle
Autorka Liz Nugent se s vyprávěním příběhu nemaže. Vše začíná tam, kde končí jeden lidský život. Vrazi nejsou čtenářskému oku skryti a tak si můžete položit otázku, čím autorka šokuje, když si nenechala žádné překvapení na závěr. Žádný strach, protože kniha je naplněna mnoha ohromujícími scénami, které byste nečekali.

"Z vyděšení a znechucení jsem nahlas vykřikl. Nebyl jsem schopný odvrátit zrak a špičkou boty jsem igelit odhrnul. Nad vzorovanou látkou jsem viděl chomáč nepřirozeně černých vlasů, zatímco z dutiny za odhalenou dolní čelistí vylézali brouci s mnoha končetinami a plazící se červi. Ten křivý vylézající zub byl nezaměnitelný, přestože svaly kolem byly zčernalé a beztvaré."

Jak to dopadá, když si jedinec zahrává se svými blízkými a přes "lásku" se snaží řídit jejich životy? Touha po lásce a mateřství je někdy tak silná, že ovládne rozum a svádí člověka ke zlým činům. Chtíč nešťastného člověka se stává nebezpečnou zbraní pro široké okolí…

Jaká tajemství ukrývá sídlo Fitzsimonsových?

Tento thriller si jistě zamilujete. Tři hlavní postavy vám nabídnou kus svého života a vám se v hlavě odehraje úžasný film nabitý zvráceností, láskou, lží a manipulací.

Autorka vás ohromí svižným dějem, výbornou charakteristikou osob a skvělým zachycením pocitů.
Dílo je pěkně propracováno, vše na sebe dokonale navazuje a při čtení závěru vám přeběhne mráz po zádech.

Toužíte-li po dobrém thrilleru, doporučuji vám knihu V úkrytu. Lydia Fitzsimonsová vám otevře dveře do svého domu a odhalí vám svá temná tajemství, touhy i odporné činy.Knihu vydalo nakladatelství Omega a lze ji zakoupit v knihkupectví Knihy Dobrovský.

Komentáře (0)

kniha V úkrytu recenze