Kterak se zdánlivě nenapravitelný sukničkář zamiloval

recenze

Zapletený (2014) / M4RT122
Kterak se zdánlivě nenapravitelný sukničkář zamiloval
Každá holka má ráda pohádky. Do chudého děvčete se zamiluje krásný a bohatý princ, mají velkolepou svatbu a jsou spolu šťastní až do konce života. Tohle téma se s drobnými nuancemi v různých pohádkách obměňuje. Všechny příběhy jsou si podobné, ale děvčátka stejně hrozně baví a chtějí je slyšet, vidět, číst pořád dokola. Pro velké holky jsou tu obdobná story. Rozmazlený, bohatý, arogantní, povrchní, pohledný a úspěšný muž, který střídá ženy častěji než ponožky a má je jen na jedno použití, se zamiluje, napraví, vyžehlí drobný zádrhel bránící happy endu, usadí se, a o svou ženu bude pečovat, pomáhat jí a vztahu s ní věnovat veškerou svou energii až do konce života.
Že už jste podobnou přeslazenou romanci četly nebo viděly nejmíň stokrát? Autorka vše ale podává velice vtipně, svěže a originálním způsobem. Drew, hlavní hrdina, zde vystupuje jako rádce pro ženy, průvodce světem mužů. Osvětlí vám, co muže na ženách opravdu přitahuje. Odkryje vám, na co muži myslí, o čem přemýšlejí, jak nás –ženy berou.
Kniha se věnuje také věčnému tématu: zádrhelům v (ne)komunikaci mezi muži a ženami. Co ve skutečnosti znamená to, když žena řekne, že jí je „fajn“? Mluvte na rovinu, partnera vyslechněte až do konce….a podobným příběhům, jejichž hlavní zápletka je založena na komunikačním šumu, se budete už jen smát. Kdo ve vztahu mluví v metaforách, se díky Drewovi opravdu poučí.
Při čtení si užijete pár obsáhlých erotických pasáží, která vás buď nabijí a budete dělat všechno proto, abyste si něco podobného užily i vy se svým partnerem. Nebo vás utvrdí v tom, že váš vyhaslý vztah je opravdu už v kopru a nezbývá vám nic jiného než Kate závidět.
Nechybí ani romantické scény, při kterých možná vykřiknete: „Ách, to chci zažít taky!“. Nebo zakroutíte hlavou nad tím, jaké že to jsou ženy hloupé slepice, které skočí na levnou návnadu v podobě kytic a nápisů na nebi.
Chcete si odpočinout, nad ničím moc nepřemýšlet a přečíst si něco hezkého na dobrou noc? Na pohádky už jste příliš staré? Tak si před spaním čtěte tuto knihu a sladké sny se vám zaručeně nevyhnou.

Komentáře (0)

kniha Zapletený recenze