Jirotka ma konkurenci!

recenze

Neuvěřitelné příhody z hor (2017) / Katka1982
Jirotka ma konkurenci!
Neumim psat recenze, nesnasim zivotopisy, encyklopedie a obecne text bez fotek a obrazku! Mam rada humor - v dnesni dobe nezbytne to koreni zivota kazdeho Cecha - a nedokazu si bez nej ten svuj zivot vubec predstavit..nas cesky humor je specificky a zadny cizinec ho nema sanci pochopit - to uz jsem zjistila u vlidneho humoru knihy Saturnin nebo treba klasicke pohadky S certy nejsou zerty, ktere nikdy nezklamou! A proto take smekam pred timto mladym autorem, spisovatelem, sportovcem a kamaradem, ktery se svym pojetim cestopisu nebo chcete-li horskym pruvodcem nadupanym hlaskami v mem zebricku “del proti splinu a blbe nalade” zaradil mezi takove klasiky jako Zdenek Jirotka, Antonin Prochazka a Alena Polednakova..kniha je vtipne ilustrovana a doplnena autentickymi fotografiemi, ktere pomohou ctenari bez fantazie, ale troufam si rict, ze takovy clovek si ji z knihkupectvi neodnese! Pevne verim a doufam, ze se s PJem, Vojtou, Martinem, Kamilou a Dasou setkam v dalsim pokracovani a ze se ho dozije i Vedouci Kure. A propos.. rvali jste nekdy u knizky nahlas a nebo smich dusili do polstare, abyste o pulnoci nevzbudili sve rocni batole, ktere zrovna usnulo??? Ne?! Tak to dozente s touto knihou, protoze nevite, o co prichazite!!! Snad by tomu mohlo konkurovat jen svitani nad Annapurnou..MAYBE..ale to nezjistite, pokud si to sami neprectete!

kniha Neuvěřitelné příhody z hor recenze