Jedny z nejlepších

recenze

Karty vědomé duše (2017) / RenataP
Karty vědomé duše

Jsou nádherně ilustrované, ještě trefnější a jímavější mají texty. Za mne jsou to jedny z nejlepších karet s podobnou tématikou.
Hledejme v nich i moudrost ženské duše. Ve všech jejích proměnách. Mladé ženy, matky, milenky, pečující ženy, partnerky i stařeny. V každém tomto období je kus moudrosti, která je jako drahé koření rozdrobena do každičké kartičky.

Výklady s nimi: Přesné a do morku kostí jdoucí
Jestli jsem měla jeden jediný pocit při práci s těmito kartičkami, tak to byl ten, že tyhle karty vědí, kde jsou moje slabá i silná místa. A umí je vyvážit.

Byla jsem často až vyvedena z míry, jak přesně se trefily zejména v těchto tématech na to pravé místo:

- když jsem hledala řešení zdánlivě povrchního problému - dostaly mne přímo na dřeň, přímo do středu, tam, kde problém klíčí.

- když jsem hledala řešení, tak jsem ho dostala nikoliv zadarmo, ale vedly mne k práci a k pokoře a důvěře.

- když jsem vykládala obecné energie na dny, týdny nebo měsíce. Zvláštní, jakým stylem obejmuly každý tento časový úsek a završily i tarotové výklady tím, co bylo skutečně důležité a zapadalo do celého obrázku velmi přesně.

Jsou prostě dokonalé a lze o nich bez nadsázky říci, že VÍ VÍC.