Jaké jsou v praxi?

recenze

Andělé bozi bohyně (2008) / RenataP
Jaké jsou v praxi?
Ráda se podělím o zkušenost s výklady těmito kartami: Prvně mne překvapily tím, jak jsou malé... Ale překvapení nebralo konce... Malý formát karet a jednotlivé, pečlivé, jednoznačné karty, dělají z této sady jednu z nejlepších andělských karet, co jsem kdy měla.

Nejsem zastánce andělů
Nejzvláštnější na tom je, že nejsem zastáncem andělských výkladů a veskrze jsem nad těmito kartami spíše nervózní, protože nevím, jak moc si poradit s jejich příliš jemnou a pozitivní energií. Jenže tady to snad dělají ty hnědavé a okrové a žluté tóny, že celá tato sada působí zemitě a nohama pevně na zemi.
Ráda s nimi doplňuji tarotové výklady, ale parádně se hodí i k samostatným výkladům. Jejich významy jsou jasné a často si s tarotovými nezadají.

Tady je ukázka tří pozic z jednoho výkladu...
Na první pozici máme kartu ANDĚL PROHLÉDNUTÍ.
Tazatel je tedy nejspíše ve fázi jakéhosi prohlédnutí svého života, měl by poslouchat spíše svou intuici a nenechat sebou manipulovat druhé. Může to být životní situace, ve které od vás začnou odpadávat falešní známí a přátelé, ve které budete opouštět nefunkční části svého života a budete chtít vykročit jinak. Lépe a tak, jak opravdu sami chcete.
Na druhé pozici je karta BOHYNĚ SPRAVEDLNOSTI.
To, co vám teď připadá nespravedlivé, je ve skutečnosti požehnáním. Hm… tak toto je pozice, která vypovídá o touhách našeho srdce. Tazatelovo srdce se možná cítí v tuto chvíli rozpolcené, nebo dokonce bolavé jakýmsi pocitem nespravedlnosti a neukotvenosti v tomto světě, v této situaci. A moc moc, ze všeho nejvíc by si přál, aby se všechno vyřešilo spravedlivě. Uvidíme, jaké karty tam budou dál…
Na třetí pozici je karta BOHYNĚ POSVÁTNÉ CESTY.
Vzdejte se logiky a důvěřujte svým pocitům. Dokonce je tato karta na silných stránkách tazatele, je zdůrazněna tím, že tudy vede cesta). Už je možná unaven logikou a přemýšlením a již druhá karta v řadě ho navádí k tomu, aby právě nyní důvěřoval své intuici a pocitům.

Komentáře (0)

kniha Andělé bozi bohyně recenze