Jak oddálit ,,sbohem" s člověkem, kterého miluji

recenze

Jonas (2011) / knihomolka27
Jak oddálit ,,sbohem" s člověkem, kterého miluji
Líbí se mi námět, se zpracováním a postavami, je to už trochu horší. V této knize jsem si neoblíbila žádnou z postav, ale nejmín ze všech hlavní hrdinku. Je to sice čtivý ale chvílemi až moc jednoduchý příběh s nelogickou hlavní hrdinkou. Další díly si přečtu, ale jenom protože jsou krátké, docela čtivé a zajímá mě jak se z ostatních stali krásní mrtví a jestli to dopadne happy endem. Škoda, kdyby autorka zvolila jiný styl psaní a příběh ještě víc rozvedla a upravila víc pro dospělé mohla by to být vážně pecka.

Jsem zajedno s ostatními kteří tvrdí, že hlavní hrdinka byla dost často na ránu, chápu, že její situace určitě nebyla jednoduchá. Ale hodně věcí šíleně dramatizovala. Ono, celkově ty postavy byly většinou takové přepjaté a kapánek otravné. A svět ,,revenantů" by chtěl ještě doladit, na tom většinou právě fantasy knížky stojí, a tady ten svět je takový nijaký, nedodělaný.

Obvykle zbožnuju když si postavy hrají na detektivy, ale Darina nebyla ani Sherlockův Watson byla naprosto neschopná zjistit jakoukoli kloudnou informaci a přitom jí šlo fakt o hodně a to nejen jí. Když se jí za někým nechtělo jít tak to neustále odkládala ikdyž jí zbývalo jen 10 dní na vyřešení. Já být Hunterem tak to svěřím určitě někomu jinému.

Rozhodující romantická linka, která měla být srdcem celého příběhu je sakra neuvěřitelná. Darina se vznáší na svém růžovoučkém obláčku a áchá po klukovi, kterýho zná sotva 3 měsíce. Ani v té nejromantičtější harlekýnce není tak často napsáno...Miluji tě

kniha Jonas recenze

Annette.xR
04.07.2020

A já tyhle knihy zase naopak miloval. Už je to sice nějaký pátek co jsem je četla, ale asi si je budu muset znova přečíst abych zjistila, jestli je Darina opravdu tak otravná :D