,,Hrášek" a Farmář

recenze

Sexy farmář (2017) 5 z 5 / Aracely
Sexy farmář

Úžasné, úžasné a ještě jednou úžasné!
Naprosto skvostný kousek. Stále je to erotický román, ale tenhle je lehce pikantní a dráždivý, zároveň je to ale podáno decentně, víceméně :-)...
Doporučuji čtenářkám číst někde v soukromí, abyste se nečervenaly na veřejnosti, (tedy pokud to ještě někdo umí...) A také moci popadnout svého přítele nebo manžela, když budete cítit vzrušení, v opačném případě budete ehm sténat s hlavní hrdinkou, ale bez sexy farmáře...

Hlavní hrdinka Roxie Callahanová pracuje jako šéfkuchařka pro bohaté a dietou posedlé paničky z Hollywoodu. Pouhá jediná nehoda jí zničí kariéru a tak se vrací na venkov, kde má po své mámě převzít přes léto rodinné bistro. Roxie je ale rozhodnutá vrátit se po létě zpátky do L. A. Vyhovují jí krátké,nezávazné vztahy, nikdy do nich nedává své srdce. To se ale možná změní, když se setká s místním farmářem, který jí přiveze do bistra bedýnku s bio ořechy... Leo Maxwell je sexy farmář, který pěstuje bio ovoce a zeleninu a rád jde na všechno pěkně pomalu.
Všechny místní ženy jsou do něj zakoukané, ale on zdá se má oči jen pro jistou šéfkuchařku z Kalifornie :-).

Krom žhavých milostných scén, zde není nouze ani o kulinářské ,,orgie".
Rox velmi často vaří a důkladně to popisuje a já ačkoliv nejsem žádný gurmán a jídlo beru normálně, z jejích receptů jsem dostávala chutě, taky!
Škoda, že tam nejsou přidané recepty, ráda bych se něco přiučila :-). Není zde nouze o humor, občas jsem plakala smíchy a to se mi u knih moc nestává. A není to žádný nastavovaný humor, pořádně od plic a od srdce se zasmějete a zároveň si tím prodloužíte i život :-).

Hrozně se mi líbil nápad s bio farmářem, zájemci dostanou bedýnky s ovocem, zeleninou či masem dle výběru, farmáři se ke zvířatům chovají s láskou a zvířata mají šťastný život! Tahle myšlenka mne velice nadchla. A jak je zmíněno v knize, na mase je znát úplně jiná chuť, než je člověk zvyklý a totéž je to s chutí ovoce a zeleniny...
,,Ve městech po celé zemi existují komunitní zemědělské programy. Podívejte se na ně, vygooglete si je, vyhledejte je. Vyzkoušejte něco nového, uvařte něco trochu jinak a ptejte se. A pokud uvidíte nějakého sexy farmáře s okurkou v ruce, proboha, pošlete mi fotku!
Alice".

Str. ~ 241.

Jediné co bych vytkla je, že už jsem to bohužel přečetla a teď budu muset čekat s velkou nedočkavostí na další díl této skvělé série!!!

Doporučuji k přečtení!!!

08.03.2018

Kekik: Moc děkuji :-).

03.03.2018

Po přečtení naprosto souhlasím s touto krásnou recenzí. Doporučuji.

22.02.2018

Kekik: Tak to gratuluji :-).

22.02.2018

Tááák. Před chvíli mi pošťák donesl zásilku knih a mezi nimi i Sexy farmář. Takže už se moc těším, až se začtu :-)

21.02.2018

mac.martina: Děkuji moc. Teda ty jsi číslo, hihi. Kniha se ti jistě bude moc líbit!

mac.martina
21.02.2018

Moc pěkná recenze :-) knížku už mám doma připravenou jen se na ní vrhnout a přečíst... po téhle recenzi si ale radši počkám až bude můj muž zdraví, abych na něho mohla případně během čtení skočit jak navrhuješ Aracely :D :D :D

20.02.2018

Kekik: Také zbožňuji její knihy. A to jinak erotické romány nemám ráda, od Alice Clayton ale ano :-).
Tak v to doufám ;-).

19.02.2018

Aracely: Alici jsem naštěstí objevila na začátku roku 2017, tudíž jsem měla kliku- v té době byly všechny knihy již vydány. Sice to zpočátku měla u mě Alice těžké, myšleno tak, že mě Nabíječ trochu zklamal (ale je to fajn kniha v konečném hodnocení série) Roštěnka byla tak pro mě průměr (příjemný průměr), ale pak jsem přečetla Hřebce a Samce a už to bylo. Zbožňuji její knihy. Sice jsem si i u Zrzky pár výhrad našla, ale její knihy jsou prostě fajn- vtipné, čtivé, vzrušující. A proto se toho čekání teď taky bojím :-)
Tak ať nám to rychle uteče a je tu další díl :-)

19.02.2018

Kekik: Moc děkuji :-). Pobavila jsem se dost a musím souhlasit, určitě bude stát celá série za to, teď jen vydržet do dalšího dílu!

19.02.2018

Knihu mám již objednanou a po této recenzi se na ni těším ještě více. Určitě to bude další série od Alice Clayton, která pobaví.