Hrana rozkoše - bolest rovná se slast

recenze

Hrana rozkoše (2012) / Akinaz (198 views)
Hrana rozkoše - bolest rovná se slast
Román Hrana rozkoše vypráví o mladé spisovatelce erotických knih Dylan Ivoryové, která se rozhodne, v rámci průzkumu pro novou knihu, kontaktovat známého dominanta. Ten by jí měl vysvětlit problematiku BDSM, což bude hlavní náplní její nové knihy.

Na schůzce se seznamuje s velmi pohledným a přitažlivým Alekem Walkerem. Při kladení prvních otázek a oťukávání se, navrhne Alek, aby se Dylan stala jeho submisivní partnerkou. Nahlédla by tak podrobněji a osobitě do problematiky BDSM.

Dylan z počátku váhá, má ráda věci pod kontrolou. Vždycky to tak bylo a nyní by se jí měla dobrovolně vzdát, ale nakonec Alekovu nabídku přijímá. Už od první chvíle je jasné, že to mezi nimi zajiskřilo.

Alek se ujímá role dominanta a začne Dylan pomalu zasvěcovat do jeho světa. Světa plného nových sexuálních praktik, prožitků, bolesti a sebepoznání.

Oba chtějí udržet vztah na pracovní úrovni, ale cítí, že je mezi nimi něco víc. Bojí se si to však přiznat.

Ani jeden nemá zájem o vážný vztah a tak jim láska pěkně zamotá hlavu. A jak kniha skončí? Otevřete ji a zjistěte to sami.

Závěrem můžu říct, že pro mě byla kniha velmi čtivá, ale stanovila bych pro ni minimální věkovou hranici. Neobsahuje sice žádné obrázky mládeži nepřístupné, ale text vypovídá za vše.
Pokud si milé dámy chcete zpestřit všední sexuální život, hurá do toho.
Přejí příjemné čtení.

kniha Hrana rozkoše recenze