Dvě zlomená srdce a kouzlo vánočního New Yorku!

recenze

Polibek v New Yorku (2017) / mmmisulka.r
Dvě zlomená srdce a kouzlo vánočního New Yorku!
Lásku můžeš potkat i v tu nejhorší možnou chvíli...


Kouzlu Vánoc ještě zdaleka neodzvonilo! Polibek v New Yorku vám totiž prodlouží vánoční požitek ještě o pár dní déle. Tuto knihu buch nebrala jako sezónní záležitost, to rozhodně ne, protože ona není jen o Vánocích a zázracích, ona je o lásce, důvěře a naději, kterou občas ztrácíme.

Za všechno může ta kniha, jakási příručka jak se vypořádat s rozchodem. Ale může být skutečným lékem na zlomené srdce? Nějaká kniha? Vlastně může, pokud k ní najdete ještě vhodný protějšek, který vám pomůže v plnění úkolů.

Charlotte se chystá na Vánoce domů, do rodné Anglie. New York ji sice přinesl lásku, ale také ji jí sebral. Sama, opuštěná a čekající uprostřed sněhové bouře. Poslední rána přichází ve chvíli, kdy zjišťuje, že se nedostane domů, protože její let se musí odložit kvůli nepřízni počasí.

Anthony s radostí v očích očekává na letišti svoji přítelkyni Mayu. S kyticí v rukou ovšem na letišti vítá dívku, která se s ním rozchází. Zlomené srdce, zoufalost a beznaděj. Anthony ovšem netuší, že je na letišti zlomených srdcí mnohem víc.

Nečekané setkání těchto dvou lidí spustí putování po vánočním New Yorku. Bláznivé plnění úkolů v domnění, že se oba vyléčí ze zlomeného srdce... Jsou ovšem jejich srdce skutečně zlomená. Roztomilá vánoční cesta za štěstím a poznáním sebe sama. Co všechno dokáže zapříčinit potkání neznámého člověka se stejnou bolestí v srdci změnit?

Polibek v New Yorku je velmi příjemné a pohodové čtení a upozorňuji, že nejen na svátky. Příběh je sice halen sněhovými vločkami, vánočními světýlky a kouzlem Vánoce, ale lze jej číst vlastně kdykoli, kdy dostanete chuť na trošku té roztomilosti.

Knížka je vhodná pro všechny milovnice romantiky a snění o štěstí a lásce, o princích na bílých koních a zázracích. Polibek v NY je sice vhodný spíše pro mladší generaci čtenářek, ale rozhodně neurazí ani starší. Od knihy očekávejte jednoduché oddechové čtení, které vaši mysl příjemně rozptýlí a uvolní. Prodlužte si vánoční svátky ještě o nějaký ten týden navíc. S touto knihou můžete.


Hodnocení: 80%
www.kniznidenicek.blogspot.cz

Komentáře (0)

kniha Polibek v New Yorku recenze