Dva praví partneři

recenze

Jediné pravé lásky (2017) / M4RT122 (187 views)
Dva praví partneři
Kniha Jediné pravé lásky je o jednom silném vztahu, který se zdánlivě jeví jako neotřesitelný. Co se však stane s po všech stránkách harmonickým párem, když ho osud na pár let rozdělí?
Jess je Emina životní láska. Ve hře je i kamarád Sam, ale Ema je rozhodnuta. S Jessem jsou si souzeni. Znají se od studií, užívají si spolu divoké svobodné mládí a očekávaně se z nich stanou i šťastní manželé. Oba mají zajímavou práci, při které poznávají nejrůznější kouty světa. Z jedné cesty se ale Jess nevrátí. Vrtulník, kterým letěl, zmizel.
Emma se ocitá na svém životním dně. Hluboké deprese se střídají se záchvaty šílenství. Pomoc kamarádů a rodiny je marná. Emma si musí projít fázemi doufání, truchlení a smíření zcela sama. Náhodně potkává dávného kamaráda Sama a začíná věřit, že existuje cesta z její duševní temnoty. I když se tomu z počátku brání, se Samem je jí prostě dobře. Stále nevěří, že je Jess mrtvý, a tak mu napíše dopis, kde popisuje své dva roky utrpení a všechny detaily vnitřního boje.
Přestává se bránit citům, které začíná chovat k Jessovi. Život s ním ji začíná bavit. Dokonce se spolu zasnoubí.
V tom se jí dostává do ruky článek o nalezeném muži kdesi v Pacifiku, který je pohřešován už několik let. A tak se tedy s Jessem setkává. Počáteční euforie ze znovushledání postupně zakrývají černé mraky. Lze po tolika letech odloučení znovu navázat na přerušený harmonický vztah? Vyléčí společně rány na těle i na duši? Má člověk v životě nárok na jedinou pravou lásku nebo jich může potkat v životě víc?
Jediné pravé lásky jsou sladkým romantickým i smutným čtením. Vcítíte se při něm do Emy, která ztratila svého osudového partnera. Fandíte jí při budování nového vztahu. Prožíváte fyzickou i psychickou bolest se ztroskotaným Jessem.
Tuto knihu doporučuji všem ženám, které si chtějí užít romantické čtení, které obsahuje přiměřenou dávku bolesti a smutku.

Komentáře (0)

kniha Jediné pravé lásky recenze