Duševní terapie

recenze

Destrukční deník (2014) / Alpasstyle
Destrukční deník

Tuto "knihu" jsem dostala jako dárek k Vánocům od kamaráda,kterého si vážím. Nejprve jsem si říkala "Kdo ví co to je?!", ale musím uznat , že jsem nadšená.

Destrukční deník je kniha,kterou,né-že můžete, ale dokonce MUSÍTE postupně ničit,kousek po kousku! Musíte po ní dupat,plivat, cákat,trhat ji...Zní to jako dobrý adrenalin.Ono to možná i adrenalin je!!

I když autorka určila, co máte dělat. Nakonec je to vše o Vaší fantazii, která nezná hranic. Je to velmi uvolňující a zábavné zároveň.

Každý úkol,který autorka napsala, je něčím specifický a některý z nich se může zdát podivný. Žádný z nich se neopakuje 2x. My však máme největší bojový úkol, a to použít svou FANTAZII a úplně uvolnit své nitro.

Já se u toho pobavila,uvolnila napětí a fantazírovala se vším možným,co jsem dostala pod ruku. Možná,že kdyby se do mého Destrukčního deníku někdo podíval, začal by se smát taky tak jako já.

Jeden úkol lepší než druhý.

Doporučuji. Myslím si,že měla autorka výborný nápad a povedl se ji.
Jaký je Váš názor? :-)

Hoshi
18.08.2017

Mám tuhle knihu doma už nějaký ten rok, ale ještě jsem neměla odvahu do ní udělat jedinou čárku, flek, "poničit" ji. Stále si říkám, že si to všechno nechám na jindy .. Mám dojem, že ta moje navždy zůstane taková, jaká je :)

Alpasstyle
20.02.2017

Myslím si,že ano :-)

Aracely
17.02.2017

Zajímavý... Zatím si názor udělat neumím, nejdříve se na ni musím jít mrknout :-)...
Mají ji i v obyčejném knihkupectví?