Co když musíte prožívat týž den dokola?

recenze

Chvíle před koncem (2011) / Klára11
Chvíle před koncem

Samantha Kingstonová má všechno- je moc krásná, velmi populární, ale tohle samozřejmě nese následky. Díky tomu je z ní tak trochu mrcha. Velká mrcha.

Když jede s kamarádkami z večírku, kde se opravdu nechovala hezky, nabourají. A ona nepřežije. Sama ten okamžik, ten krátký okamžik smrti popisuje, že je plný žáru a hluku a bolesti větší než cokoli jiného. Kdyby jekot byl pocit, vypadal by takhle.

Další ráno se ovšem znovu objeví ve své posteli. Ve svém pokoji. Žije. Ale....jak je to možné? Postupem času jí dojde, že týž den- den, kdy se nechovala hezky na párty- musí prožít znovu a znovu, dokud všechny své chyby nenapraví. Teprve potom může klidně odejít do věčného spánku. Až potom, co si uvědomí, co všechno ztratila a čeho si nevážila. Rodiny, která ji milovala. Života.

Musím říct, že tuhle knihu jsem přečetla za rekordně krátký čas, protože byla velmi zajímavá. Představte si, že byste stále museli hledat nějaké chyby na jednom dnu, který prožíváte stále dokola? A ona těch chyb udělala opravdu hodně. Jenom na ně na všechny přijít.

Takže, jak lze soudit, kniha se mi četla velmi dobře, příběh ubíhal, mé prsty se jen nedočkavě dotýkaly dalších a dalších stránek. A co myslíte? Podařilo se jí to, nebo ho ještě stále prožívá znovu?