Celou tu dobu

recenze

Celou tu dobu (2021) / Bookexpresss
Celou tu dobu
tahle knížka mi byla poskytnuta v rámci spolupráce s Knižním klubem!


Pět kroků od sebe miluju. Fakt že jo. A na tuhle knížku jsem se neskutečně těšila, ale čekalo mě mírné zklamání. Romantika tu byla krásná a příběh byl místy fakt srdcervoucí, ale překombinovanost děje mi prostě nesedla.

Knížku hodnotím 3,5/5 a beru ji jako lepší průměr, když ale nebudete mít velké očekávání, může se vám líbit víc jak mně.


ANOTACE:
Od autorek nezapomenutelného příběhu Pět kroků od sebe. Kyle a Kimberly jsou na střední škole dokonalým párem a plánují společnou budoucnost, dokud nedojde k tragické autonehodě, po které se Kyle probudí v nemocnici s poraněním mozku. Kimberly nehodu nepřežije. Nikdo v Kyleově okolí nerozumí tomu, čím si Kyle prochází. Až na Marley. Marley se snaží vypořádat s vlastní ztrátou, o které je přesvědčená, že ji zavinila. Když se jejich cesty protnou, Kyle má pocit, že v Marley konečně našel člověka, který pochopí vše, co doposud nikdo nedokázal. Když se společně snaží zahojit své rány, jejich vzájemné pouto i city sílí. Kyle ale nedokáže setřást pocit, že se schyluje k dalšímu tragickému okamžiku, který znovu obrátí jeho život naruby...

Komentáře (0)

kniha Celou tu dobu recenze