Čas lží je u konce

recenze

Vražedná léčba (2015) 5 z 5 / terka98
Vražedná léčba

Závěr skvělého příběhu je tady.Celou sérii jsem si zamilovala,takže jsem se se čtením posledního dílu ze začátku snažila aspoň trochu loudat,ale nešlo to.Kniha opět nezklamala a vtáhla mě do děje a já tak otáčela stranu za stranou.

ZLOSIN připravil Thomase o vše.Přesto,že pro ZLOSIN kdysi pracoval,cítí ke společnosti odpor. Ale je to konečně za nimi. Zkoušky jsou po posledním testu kompletní.Ale organizace stále nemá to co potřebuje a to je kompletní mapa smrtící zóny.

Přežijí?

Thomas si však pamatuje mnohem víc, než si ZLOSIN myslí. A je toho dost, aby věděl, že je jeho nedůvěra v organizaci oprávněná.

Pravda bude děsivá.

Thomas,společně s přátel porazil bludiště. Přežili Spáleniště. A nyní bude riskovat cokoliv, aby zachránil své přátele. Je ale možné, že by to mohlo být to poslední, co pro své přátelé udělá a čím všechno skončí. Čas lží je u konce .

Je mi líto,že jsem tuto sérii už dočetla,oblíbila jsem si většinu postav a hlavně slang ,kterým se v knize mluví,do obliby se mi dostalo slovo hermano,nechtělo se mi s ničím z toho loučit.Dvakrát jsem si pobrečela,bohužel to nebylo kvůli pocitu,že série končí,ale kvůli událostem v knize.

Tak jako tak,doufám,že v Čr vyjde také The Kill Order a později i The Fever code.Ráda si znovu přečtu něco zasazené do tohoto světa.A už se těším až se k sérii za nějaký čas vrátím.