Arkturiáni aneb pravda o původu lidstva?

recenze

Arkturiáni (2017) / RenataP
Arkturiáni

Připravte si notnou dávku fantazie, tolerance a představivosti a zvědavosti. Už staří prorokové, jako třeba Edgar Cayce, mluvili o této mimozemské civilizaci, která nás má na dohled. Pro kterou jsme něčím jako srdeční záležitostí. Arkturiáni.
Slyšela a četla jsem o nich od těch channelingových autorů poprvé a i když jsem byla trochu skeptická, protože tohle není můj šálek kávy...
... rozpomněla jsem se na Ericha von Danikena a jeho teorie a... rázem jsem byla uprostřed nesmírně vzrušujícího dobrodružství.

V této knize najdete zprávy od osobností naší historie, kteří se k arkturiánské rase hlásí (Ježíš, Magdalena...) a také důvody, proč jsou s námi tvořeny ty různé genetické experimenty, proč jsme jiní, proč máme nevyužité duchovní schopnosti a jak to bylo s Atlantidou.

Směs nesmírně zajímavého čtení, které se hodí k přemýšlení pod hvězdnou oblohou.
Protože tehdy otázka \"jsme-li ve vesmíru sami\" pracuje nejintenzivněji.

Stále to je jedna z nejpodnětnějších knih, které jsem kdy četla, protože kromě zcela jiného pohledu na lidskou rasu v ní najdete i důkazy z kvantové fyziky, z práce s myšlenkami, s intuicí – s tím vším, co už do nějaké míry máme k dispozici, ale stále to jsou pro nás zcela nové nástroje. Snoubí se tu obecně známé pravdy s něčím co… co je nám dáváno po částech? Ale vznáší se to kolem Země v podobě arkturiánských lodích?
Renata Petříčková