Agatha Christie-Detektivní hry

recenze

Detektivní hry (2012) / Peter.Melon
Agatha Christie-Detektivní hry
Román Detektivní hry doplňuje dílo slavné autorky Agathy Christie.Kromě svých detektivních románů například o belgickém detektivovi Herculeovi Poirotovi totiž napsala rovněž 15 divadelních her.Napsala například legendární představení Pasti na myši,které bylo mimořádně úspěšné.Bylo uvedené již roku 1952.To je však už více než 60 let zpátky do minulosti.Mělo již 20 tisíc repríz.

Tato kniha se docela povedla.Je celkem dobře čtivá.Je také docela dobře pointiizovaná a má plno zvratů.Agatha Christie byla tedy velmi plodná.Tato autorka je právem považovaná za Královnu detektivek.Nic moc se této knize tedy nedá.Je vcelku svižně psaná.Agatha Christie jistě zůstane blízká nejen fanouškům jejích detektivních románů...Je pozitivně známá i ve světě a také díky právě jejím divadelním hrám.

Takže je to vynikající a velmi dobře čtivá kniha,která se vcelku povedla.Agatha Christie byla velmi inteligentní a také velmi plodnou autorků nejen jejích více známých detektivních románů.Napsala patnáct dodnes známých divadelních her.Christie byla vcelku bystrá a také velmi činná.Hodnotím tuto knihu tedy velmi kladně.

Komentáře (1)

kniha Detektivní hry recenze

siena
31. března

"Román Detektivní hry"
Omlouvám se, a rozumím, že pro mnohé zdejší čtenáře nejsou jednotlivé literární formy nijak důležité. Příspěvek je ale prezentován jako recenze, proto si dovolím opravit. Kniha není románem, ale sbírkou divadelních her.