Veselé Vánoce, Kulíšku přehled

Frida Nilsson

Blíží se Vánoce a Kulíšek si pod stromeček přeje dvě věci: kolo a tatínka. Maminka si ale zbrusu nové kolo nemůže dovolit a s novým tatínkem si také moc neví rady. A tak musí Kulíšek vzít věci do vlastních rukou. Jak si opatřit kolo? A kdo je vlastně jeho pravý táta? Frida Nilsson vypráví vánoční příběh o tom, co je to skutečná láska a jak ji poznat. Jako obvykle je to příběh vtipný i dojemný zároveň a obsahuje napínavé zvraty i hlubší přesah. Jako stvořený pro čtení či předčítání během adventních večerů. Pro děti od 6 let.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: 2025 , Portál
Originální název: God jul, Lilla Lök, 2014
více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veselé Vánoce, Kulíšku. Přidejte ho na této stránce. Přihlašte se a napište ho.


Nový komentář

Knižní střípky
26.11.2025

Milý a laskavý příběh s krásnými ilustracemi to byl.

Příběh nám připomíná, jak to některé děti, které se něčím odlišují od svých kamarádů, mohou mít v kolektivu těžké.

Příběh o tom, že ne všechno je takové, jak se na první pohled může zdát.

Příběh o tom, že jinakost nemusí být vada, může to být naopak přednost.

Příběh o tom, že nikdy není pozdě si něco přát a věřit v zázrak.

Pro mě to bylo milé zastavení v čase, které jsem si maximálně užila i jako dospělák. Proto věřím, že malým čtenářům se Kulíšek a jeho vánoční dobrodružství budou velmi líbit.

Více mých dojmů v záložkách recenzí od Knižních střípků

všech 2 komentářů

Související novinky - Veselé Vánoce, Kulíšku (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Veselé Vánoce, Kulíšku v seznamech

(aktualizováno 1x za hodinu)

v Právě čtených3x
v Přečtených8x
v Doporučených1x
v Mé knihovně1x
v Chystám se číst7x
v Chci si koupit6x
v dalších seznamech3x

Čtenáři před vámi navštívili ještě tyto knihy:

Zavřít

Vypněte si reklamy na Databázi

Za 99 Kč vám vypneme všechny reklamní bannery na CELÝ ROK:

Chci vypnout reklamy