Vytočenej na Maxx přehled
Melanie Moreland
Reynold's Restorations série
1. díl >
Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance pro svoji dílnu, kde mimo běžné opravy restauruje i historické motorky. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka Charlynn. Je na tom vlastně podobně. Prchá z města, protože nemá práci, byt ani peníze. Získat zaměstnání v autoopravně na kanadském venkově je pro ni jediná možnost. Čeká, že budoucí šéf bude starý mrzout. Mýlí se ovšem ona i Maxx… Místo aby si oba život vyřešili, se jim však zašmodrchá ještě víc. Dokážou se přenést přes svá předchozí traumata? Charlynn je nejenom vtipná a k tomu ještě neuvěřitelně schopná, ale hlavně – je to žena, a to velmi sexy žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Navíc Charlynn stále víc propadá jeho mlčenlivému kouzlu a vlastnostem pravého chlapa. Ve vzduchu to jiskří… Jak tohle asi skončí?... celý text
Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: 2021 , BaronetOriginální název:
Revved to the Maxx, 2020
více info...
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vytočenej na Maxx. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (127)
4 hvězdy 4 plameny
protiklady se přitahují | šéf a podřízená| od nepřátelství k lásce | věkový rozdíl | bručoun vs. sluníčko
Vlastně netuším, proč mě tahle kniha od Melanie dosud obcházela, ale ještěže na ni došlo. Velmi příjemně mě totiž překvapila. A o to víc jsem šťastnější, že nakladatelství Baronet před pár dny zveřejnilo informaci, že příští rok vyjde pokračování této série a další duologie Melanie.
V téhle knize hlavní hrdinka Charlyn utíkáod svého starého života na venkov, kde přijme pozici Pátka (musíte si přečíst,abyste pochopili) u Maxxe, kde pracuje jak v jeho domácnosti, tak v jeho dílně.
Samozřejmě zde máme hned první děsně roztomilou potkávačku a od té už se ti dva prostě vezou. Neuvěřitelná chemie a přestože, se vlastně „nenávidí“, tak se od sebe také nedokáží držet dál. Postupně mu Charlyn mění svět o 360 stupňů, přichází s různými inovacemi, do dílny se příjmají další sexy týpci (ti na nás čekají v dalších dílech), prostě to šlape a funguje. A mě to tedy děsně bavilo. Na závěr na nás čeká jasný menší dráma (to už tak v těchle knížkáchchodí), ale za mě bylo strávitelné a neštvalo mě (nebylo na sílu).Knize prostě neskutečně na kvalitě přidávala ta skvělá dynamika mezi hlavními hrdiny.
Tuhle knihu Vám rozhodně doporučuji, a o to více, když víme, že se chystá pokračování.
Autorka je jedna z mých oblíbených, tuto knihu jsem odkladala. Ale když na ni prislo, příběh jsem si užila
Související novinky (3)
10 nejprodávanějších eknih (prosinec)
10.01.2022
10 právě čtených knih podle uživatelů (prosinec)
15.12.2021
Knižní novinky (48. týden)
28.11.2021
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Vytočenej na Maxx v seznamech
v Právě čtených | 5x |
v Přečtených | 741x |
ve Čtenářské výzvě | 35x |
v Doporučených | 54x |
v Mé knihovně | 275x |
v Chystám se číst | 150x |
v Chci si koupit | 22x |
v dalších seznamech | 3x |
(SPOILER) Jedním slovem milé :-) Skvělé prostředí, zápletka. Jen ten pohádkový vývoj, kdy ona mu dá život do pořádku (od ledničky až po ceník v dílně), je lehounce přeslazený. Hrdina traumatizovaný z předchozího vztahu taky. Mám ráda, když autorka k omílaným motivům přidá něco svého.