Smrtící rozdělení přehled
Eva Dallasová série
< 18. díl >
Nejnovější pokračování napínavé detektivní řady z budoucnosti…Poručík Eva Dallasová v nebezpečném boji proti tajným službám. Další pokračování veleúspěšné série Smrtící… známé americké spisovatelky Nory Roberts píšící pod pseudonymem J. D. Robb nás opět zavádí do New Yorku blízké budoucnosti a i tentokrát má pro nás zločin, nad nímž se tají dech. Svérázná policejní vyšetřovatelka Eva Dallasová stojí před zapeklitým případem čtyřnásobné vraždy. Nejde ovšem o nic jednoduchého. Jak se později ukáže, do všeho jsou zapletené tajné služby, technoteroristé, záhadný počítačový virus…a přes hlavní podezřelou, bezpečnostní expertku Revu Ewingovou dokonce i Evin vlastní manžel, miliardář Roarke, který dotyčnou odbornici zaměstnává. A aby toho nebylo málo, zdá se, že do dokonalého štěstí, které Eva s Roarkem prožívají, se vkrádá náhlý stín, který by je mohl rozdělit. Napínavý děj osciluje mezi detektivkou, špionážním thrillerem a milostnou romancí, takže si každý čtenář přijde na své. Navíc přidejte peprné dialogy a humor a dostanete knihu, která bude ozdobou vaší knihovny.... celý text
Originální název: Divided in Death, 2004
více info...
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící rozdělení. Přidejte ho na této stránce. Přihlašte se a napište ho.
Nový komentář
všech 19 komentářůSouvisející novinky - Smrtící rozdělení (0)
Zatím zde není žádná související novinka.
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Smrtící rozdělení v seznamech
(aktualizováno 1x za hodinu)
| v Právě čtených | 2x |
| v Přečtených | 293x |
| ve Čtenářské výzvě | 6x |
| v Doporučených | 15x |
| v Mé knihovně | 196x |
| v Chystám se číst | 37x |
| v Chci si koupit | 9x |
| v dalších seznamech | 3x |
Čtenáři před vámi navštívili ještě tyto knihy:
Nora Roberts také napsal(a)
| 2000 | Smrtící nahota |
| 1997 | Nebe mé lásky |
| 2000 | Past na dobrodruha |
| 1997 | Zrozená z ohně |
| 2011 | Kouzlo okamžiku |

84 %
79 %

Jako tohle mě fakt bavilo. Je tam znát jiný překlad, dynamika slov je úplně jiná.
Mám celou sérii přečtenou a ráda se k ní vracím. Tady, když se ještě jmenovala Smrtící, mi stačilo kolikrát vidět jen název a pamatovala jsem si, o čem ta kniha bude. Většinou si pamatuju zločince, ne vždy vyšetřování, způsob dopadení, osobní příběhy jednotlivých lidí. A tady jsem věděla, kdo byl padouch, ale to ostatní už moc ne.
Takže jsem se s chutí ponořila do příběhu, kde vím kdo, ale nevím jak. A zase jsem byla nadšená.
V celé této sérii je pár slabších knih, ale jinak je to série, kterou mám doma kompletní a bude dál bobtnat, dokud se příběhy Evy, Roarka, Peabodyové, Iana, Mavis, Mirové a spousty dalších nerozhodne J.D.Robb ukončit.