Co jste to provedli? přehled

Shari Lapena

Další skvělá a neodložitelná kniha od mistryně psychothrillerových zápletek. V ospalém vermontském městečku Fairhill se nikdy nic neděje. Na starém hřbitově se teenageři baví vyprávěním duchařských historek. Rodiče věří, že se jejich děti vrátí ze školy v pořádku domů. Vchodové dveře se nechávají odemčené. Až do dnešního rána… Protože Dianu Brewerovou nenajdou v její posteli, ale na poli, nad kterým krouží supi. A stejně rychle, jako z dívky vyprchal život, stane se z Fairhillu místo plné podezřelých a strachu. Každý něco tají. A všichni chtějí vědět, kdo to udělal…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: 2025 , Kalibr
Originální název: What Have You Done?, 2024
více info...

Co říkají o knize uživatelé?

Kniha "Co jste to provedli?" od Shari Lapeny se odehrává v malém městečku Fairhill. Zde se život zdá být poklidný, dokud není nalezeno tělo oblíbené studentky Diany. Příběh se zaměřuje na psychologii postav a odhaluje tajemství, která skrývají. Autorka mistrně buduje napětí a překvapení, což udržuje čtenáře v nejistotě až do konce. Duchařské prvky dodávají příběhu zvláštní atmosféru a činí ho ještě zajímavějším. Kniha je psaná v krátkých kapitolách, což usnadňuje čtení a zvyšuje jeho atraktivitu. Celkově je to napínavý thriller, který si získal pozitivní ohlasy od čtenářů. Více v komentářích.

Komu by se kniha Co jste to provedli? mohla líbit?

  • Fanoušci psychologických thrillerů
  • Čtenáři, kteří mají rádi napínavé příběhy
  • Milovníci duchařských prvků v literatuře
  • Čtenáři, kteří ocení propracované postavy
  • Ti, kdo hledají knihy s překvapivými zvraty

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co jste to provedli?. Přidejte ho na této stránce. Přihlašte se a napište ho.


Nový komentář

lucakuca
předevčírem

Zločin a tři podezřelí!
Napínavé, čtivé, krátké kapitoly, které nutily číst dál a dál a konec , který se povedl.
Zajímavá vsuvka oběti, která proplouvá jako duch městečkem a snaží se vzpomenout...

všech 153 komentářů

Související novinky - Co jste to provedli? (15)

10 nejčtenějších knih (říjen)

15.10.2025


Žebříček nejprodávanějších knih (40. týden)

09.10.2025


Žebříček nejprodávanějších knih (39. týden)

03.10.2025

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.


Citáty z knihy (1)

Nedostala jsem příležitost dost zestárnout a stát se neatraktivní, aby mě nechali na pokoji. Abych mohla jenom tak být... “


Kniha Co jste to provedli? v seznamech

(aktualizováno 1x za hodinu)

v Právě čtených31x
v Přečtených708x
ve Čtenářské výzvě56x
v Doporučených16x
v Mé knihovně234x
v Chystám se číst455x
v Chci si koupit148x
v dalších seznamech5x

Čtenáři před vámi navštívili ještě tyto knihy:

Zavřít

Vypněte si reklamy na Databázi

Za 99 Kč vám vypneme všechny reklamní bannery na CELÝ ROK:

Chci vypnout reklamy