lucka12

Přečtené 9Už jsem normální?!?
? - duben 2018
Už jsem normální?!? 2017, Holly Bourne


Jednou ano, dvakrát ne
? - březen 2017
Jednou ano, dvakrát ne 2014, Cylin Busby


Kečupová mračna
? - únor 2017
Kečupová mračna 2015, Annabel Pitcher

Krásná knížka. Brečela jsem. Konec mě dost překvapil... Čekala jsem něco jiného. Bylo to od autorky dost kruté :). Ale doporučuji všem. Styl autorčina psaní mi velmi seděl... Bylo to úžasné.... Doporučuju


Toxický squat
? - leden 2017
Toxický squat 2008, Hana Kavurová


Moje srdce a jiné černé díry
? - leden 2017
Moje srdce a jiné černé díry 2016, Jasmine Warga

Ahoj. nevím co dodat. kniha je naprosto úžasná a naprosto vystihuje to, jak jsou maličké věci důležité. Sama trpím depresemi. V nějaké recenzi jsem četla, že v knize se o tom píše, jako kdyby to byla volba. já takový pocit vůbec neměla. je to něco, s čím nechcete žít, co nenávidíte, ale taky už nemáte chuť s tím něco udělat, protože vše se zdá beznadějné. Doporučuji všem. Kniha skvěle vystihuje to, co dennodenně prožívám, ale nedokážu to pojmenovat. A taky velké plus knihy je, že nemá tak smutný konec jako třeba Všechny malé zázraky - osobně jsem ho teda čekala podobný. Doporučuju!!!


No a já
? - prosinec 2016
No a já 2011, Delphine de Vigan

Jedna z nejlepších knih které jsem kdy četla! Je sice hodně smutná a těžká na čtení ale úžasná :)


E-den
? - prosinec 2016
E-den 2015, Mikäel Ollivier

Úžasná kniha. Doporučuji :)


Pekelný spasitel
? - prosinec 2016
Pekelný spasitel 2010, Hana Kavurová

Kniha byla krásná a velmi dobře se četla. Velice se mi líbil autorčin styl psaní. Dokázala skvěle popsat emoce, dobře se to četlo a byly tam nádherné myšlenky které mi po přečtení nepřestávaly vrtat hlavou. Příběh byl dost smutný. Ale myslím si že právě takový život je. Upíři mi nevadili. Myslím že to bylo příjemné odlehčení oproti smutným pasážím hlavní hrdinky. Jediné co jsem moc nemohla zkousnout bylo to že hlavní hrdinka byla lesba. Nic proti tomu nemám ale nemohla jsem se do ni vcítit. Všem vřele doporučuju :)


Všechny malé zázraky
? - prosinec 2016
Všechny malé zázraky 2015, Jennifer Niven