Witchblade #018 - #025 Vítězná

Povídka od: David Wohl, kolektiv autorů

Z knihy: Witchblade Kompendium: Kniha 1

Po suspendaci u policejního sboru je Sára Pezziniová najmuta agenturou Utajení 42. Jenže nedávný masakr v New Yorku donutí Pezziniovou vrátit se zpět k policejnímu sboru a pomáhat v boji proti, zatím neznámému nepříteli. Někde mezi tím se dobrovolně zbaví Witchblade.

Tato část knihy obsahuje osm sešitů #018 - #025

Originální název:

Witchblade #018 - #025


Rok vydání originálu: 1997

Komentáře (1)

Terva
01.01.2018

Pokud se vám zdá obsah obsahu k třetí části knihy zmatený, věřte, že to tak má být. Celá tahle série si moc nebere servítky z logiky a prostě, někdy i nesmyslně přeskakuje sem a tam. Oslí můstek je použit snad v každém sešitě. Ačkoliv by člověk řekl, že je to nelogické, kupodivu mě to zas tak moc nevadí. Kresba dokáže vše vyvážit.

Citát: Stačí jedna vteřina na to udělat chybu, které se s váma potáhne celej život.

Vím, že se neustále opakuju, ale musím. Hned první dvojstránková kresba v sešitě #018 je prostě boží. Ne ani tak postava ve střední části celé kresby, ale všechna ta zvířata kolem. No ucvrnk jsem si prostě. Ale také jsem byl pěkně naštvaný. Obsah sešitu #018 je totiž součástí knih Darkness a i další příběhy se motají okolo tohoto tématu. Nejsem moc spokojený.

Malá ochutnávka:
Vždycky se najdou lidi, kteří vás budou chtít pošpinit. Někdy kvůli zisku. Jindy kvůli pomstě. Ale jednou za čas jsou v tom i ušlechtilejší důvody. Bohužel, i ty nejušlechtilejší důvody mohou někoho zabít.

Nejhorší část knihy. Zmatené scénáristicky a dokonce už i kresba se v některých sešitech horší.
Rozhodoval jsem se mezi dvěma a třema hvězdama. Na konec tři, ale jen tak tak.