Pošťák těžkou práci má

Povídka od: Danny Procházková

Z knihy: Adventní kalendář povídek na dlouhé zimní večery

Lechtivě erotická povídka o jednom pošťákovi, jednom balíčku a o jednom adresátovi.
Co se stane, když najednou v celé čtvrti vypadne elektřina a vám má dovážková služba každou chvíli doručit balíček s erotickými pomůckami?

Rok vydání originálu: 2020

Komentáře (5)

Liberi
21.12.2020

Dobře čitelný text je asi jediné, co zde vyzdvihnout. Jinak tu máme naivní příběh bez hlubšího smyslu, s ne příliš vydařenou komickou vložkou a logické přešlapy...

Giraffey
20.12.2020

Z povídky jsem nadšená!!! Autorku sleduji již několik let a nikdy mě nezklamala, vždy vyplodí fantastické dílo!!! Jen tak dál

JackieDecker
05.12.2020

Škoda faktických chyb. Škoda odstavce kde ich formu nahradila er forma. Dějově se mi ale povídka líbila. Tady byla úplně škoda, že erotická scéna nemohla být delší, kvůli maximálnímu povolenému rozsahu. Inu, není pošťák, jako pošťák :D Někdy je zkrátka třeba si podzimní večery i zpříjemnit. Bohužel musím ty faktické chyby zohlednit v hodnocení s tím se nedá nic dělat. Ale dojem z povídky je dobrý.

Radium
05.12.2020

Není ani tak problém ta neoriginální porno zápletka, jako spíš díra v logice (všude je tam tma, ale do detailů jsou vidět gesta i nápis na balíčku kondomů), a především několik momentů, kdy jako by přeskočila gramofonová deska. Najednou je tam skutečnost, o které nebyla ani zmínka. Naopak zmínek, o nichž jsem vědět nechtěla, je zvlášť ke konci celá řada.

Slepýš24
05.12.2020

Když jsem tady viděla těch 40 %, tak jsem si říkala, jak se to mohlo stát. Na tuhle povídku s hezkým názvem jsem se moc těšila. Ale to, co následovalo, mi docela vyrazilo dech... Čekala jsem cokoliv, ale tohle ne (informace o autorce jsem si přečetla až potom, proto jsem nevěděla, že píše jaoi).
Po jazykové stránce to bylo docela dobré, i když vulgarity v knihách (i povídkách) nemám moc ráda (pokud to nemá opravdu nějaký účel).
Po dějové stránce - nejsem nadšenec do erotiky...