Hurá do tance!

Povídka od: Todd Dezago

Z knihy: Štvanice

Scénář: Todd Dezago
Kresba: Joe Bennett
Barvy: Gregory Wright a Dan Green

Spider-Man tu čelí velké škále lovců hlav. Norman Osborne totiž zvýšil částku za jeho hlavu. A ta už se nedá přehlídnout.

Originální název:

Sensation Spider-Man #25Komentáře (2)

Ivan Kučera
07.09.2021

Norman Osborn ako spolumajiteľ Daily Bugle vypísal na Spider-Manovu hlavu miliónovú odmenu, čo v praxi vyzerá tak, že aj počas zachraňovania civilov (napr. z horiaceho domu) po pavúkovi ide vždy minimálne jeden zabijak. Napriek nekonečnej akcie komiks čiastočne paradoxne nudí a matná dvojka Override/Aura to sťahuje ešte viac ku dnu. Našťastie je tu spoľahlivá MJ, osobná návšteva u Robbieho Robertsona (a jeho ženy) a na konci solídny twist s uneseným vnukom bývalého Green Goblina. Kto za tým stojí?

Terva
23.05.2021

„...páry se k sobě přitočí...
...každý touží po tom poznat svého partnera...
...letmý dotyk...
...váhavé zalichocení...
...tanec začíná!“

Na scénu se vrací Override a Aura – naposledy jsem je viděli v komiksu Spectacular.... uch, vlastně... Scarlet Spider #1 Tedy, alespoň to tvrdí tvůrci příběhu. Navíc se do tohoto scénáře dostal i jeden nechvalně známí tým nazvaný Smrtonoši z Dallasu. Navíc se tu objevuje i Flash. A čtenář si jen říká, co tím ten Norman Osborn sleduje, o co mu ve skutečnosti jde? Příběh o úvahách které střídá skoro neustálá akce.

Citát: Nevěř všemu, co čteš v novinách.